Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

„KOCHANY MIKOŁAJU, CZEKAMY NA CIEBIE
I WYPATRUJEMY TWOICH SAŃ NA NIEBIE.
ODWIEDŹ NAS W PRZEDSZKOLU I PRZYWIEŹ PREZENTY,
BO KAŻDY PRZEDSZKOLAK CHCE BYĆ UŚMIECHNIĘTY”


Mikolajki przedszkole Resko 05Święty Mikołaj lubi odwiedzać wszystkie dzieci na całym świecie. Dnia 6 grudnia 2023, zawitał również do Przedszkola Miejskiego im. Kubusia Puchatka w Resku. Wcześniej „umówił ” się z rodzicami oraz pracownikami przedszkola, aby pomogli mu w przygotowaniach do Jego odwiedzin i wspólnie zaaranżowali przedstawienie.

Cała przedszkolna gromada mogła zobaczyć znane postaci z bajek. Miedzy innymi pojawili się: „ Jaś i Małgosia”, „Kopciuszek”, „Brzydkie Kaczątko”, „ Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, „ Calineczka”, „ Na Jagody”. Pojawił się również wilk z Czerwonym Kapturkiem, który był wyjątkowo grzeczny. Dzieci nie miały problemu z rozpoznaniem tytułów bajek. Na koniec wszyscy, zarówno aktorzy jak i dzieci zatańczyli wspólny taniec i z okrzykiem radości zawołali: „ NIECH NAM ŻYJE ŚWIĘTO BAJEK !!!”

Słysząc to, Mikołaj pojawił się w drzwiach, a dzieci zawołały do Niego słowami piosenki: „Święty Mikołaju, Święty Mikołaju, dzieci już czekają, czy Ty wiesz? A Święty Mikołaj do dzieci zawołał, spieszyłem się” . Z workiem prezentów, z humorem, radością powitał wszystkich zebranych i po chwili rozszedł się po grupach, obdarowując grzeczne dzieci prezentami. Odważne przedszkolaki, śpiewały piosenki, mówiły wierszyki i zrobiły sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem.

Dziękujemy rodzicom za współpracę, za poświęcony czas, a Świętemu Mikołajowi dziękujemy pięknie za odwiedziny i cudowne, bajeczne prezenty.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x