Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Kolizja Rynek Resko 2024 05Wczoraj (03.01.) w późnych godzinach wieczornych, na skrzyżowaniu przy Rynku Miejskim w Resku, doszło do kolizji dwóch aut osobowych. Interweniowały służby ratownicze, jedna osoba trafiła do szpitala.

- W dniu wczorajszym ok. godz. 23:30 w Resku, na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i ul. Jedności Narodowej doszło do zdarzenia komunikacyjnego. 38 - letnia mieszkanka gminy Białogard włączając się do ruchu pojazdem VW Passat, nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu, 20 - letniemu mieszkańcowi gminy Resko, który poruszał się pojazdem marki VW Passat . Kierowcy pojazdów byli trzeźwi, kobieta z obrażeniami ramienia trafiła do szpitala w Gryficach - poinformował nas p.o Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Łobzie st. sierż. Szymon Martula.

Jak nam się udało ustalić, obrażenia kobiety okazały się niegroźne i po przebadaniu, w tym samym dniu została wypisana. W związku z tym, to zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Na miejscu interweniowały zastępy Straży Pożarnej z JRG Łobez i OSP Resko, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz trzy patrole Policji.

Zdjęcia dzięki uprzejmości OSP Resko

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x