Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Pozar auta dorowo 03Dzisiejszej nocy, w Dorowie (gm. Resko), doszło do pożaru samochodu osobowego. Kierująca autem kobieta, z rozległymi oparzeniami ciała, została przetransportowana do szpitala w Gryficach.

Do tego zdarzenia doszło kilka minut po północy.

- W dniu 25 lutego, około godz. 00.15, policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze pojazdu marki VW Golf w miejscowości Dorowo. W rejonie pojazdu ujawniono kobietę z rozległymi oparzeniami ciała. Poszkodowana została przetransportowana przez ZRM do SOR-u w Gryficach. Na ten moment, przyczyny pożaru pojazdu, nie są znane - poinformował nas p.o Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Łobzie st. sierż. Szymon Martula.

Udało nam się ustalić, że chwilę przed zdarzeniem mieszkańcy Dorowa usłyszeli wybuch. Kiedy pojawili się na miejscu, auto już się paliło, a wewnątrz siedziała kobieta. Szczęśliwie udało się ją ewakuować z auta, jeszcze przed przybyciem służb ratowniczych.

Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratownicze, OSP Resko, JRG Łobez, Zespół Ratownictwa Medycznego z Reska i patrol Policji.

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x