Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Sukcesy Karatekow z Reska 02Mistrzostwa Zachodniego Okręgu Karate Kontaktowego oraz turniej towarzyszący Bitwa Pod Legnicą. W tej prestiżowej imprezie karate, która odbyła się 18.05.2024 w Legnicy, udział wzięło 270 zawodników - 31 ośrodków karate kontaktowego - 12 organizacji.

W tym ważnym wydarzeniu nie zabrakło zawodników klubu Karate Kyokushin Resko. Do zawodów zgłoszeni zostali : Michał Pniewski, Mateusz Nikołajuk, Adrian Świecicki, Filip Łukasik, Aleksander Dusza. Po bardzo dobrych i emocjonujących startach naszym reprezentantom udało się wywalczyć miejsca medalowe.

Złoto - Michał Pniewski - kumite seniorzy - 80 kg.
Złoto - Aleksander Dusza - kumite 8/9 lat + 35 kg.
Srebro - Filip Łukasik - kumite 14/15 lat +70 kg.

Niestety pomimo swojego bardzo dobrego występu, notabene rewelacyjne walki, w starciu o 3 miejsce Adrian Święcicki musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Jeszcze 5 sekund przed końcem Adi wygrywał walkę, niestety chwila nieuwagi zakończyła marzenia o medalu. Ale taki jest sport.

Z powodów osobistych nie wystartował Mateusz.
W Legnicy jako opiekun, sekundant i kierownik ośrodka wystąpił Darek Dusza.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy determinacji, odwagi, zaangażowania, charakteru i ambicji. Miło się staje za Wami i patrzy na Was. To że jesteście razem i dopingujecie się nawzajem dodaje dodatkowej energii do działania.
Jeszcze raz gratulacje !!!

Dziękujemy: Gmina Resko, Kuba Nikołajuk. Podziękowania za wspaniałą współpracę firmie MATYS CARS - Wypożyczalnia samochodów , usługi transportowe

Dariusz Dusza, Karate Kyokushin Resko

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x