Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Mieszkańcy Łosośnicy i okolicznych miejscowości mają poważny problem z wodą w kranach. Jak ich poinformowano nie mogą jej spożywać bo jest skażona, najprawdopodobniej bakteriami z grupy E.coli. Do naszej redakcji napływają sygnały od zaniepokojonych mieszkańców, próbowaliśmy ustalić kiedy spożycie wody będzie bezpieczne.

Uzyskanie jakiejkolwiek informacji w dni wolne od pracy jest praktycznie niemożliwe. Dodzwoniliśmy się pod nr alarmowy wodociągów w Resku, tam jednak uzyskaliśmy szczątkowe informacje. Właściwie tylko potwierdzające skażenie w sieci wodociągowej w Łosośnicy. Ustaliliśmy również, że instalacja jest nadal płukana, odkażana chlorem i nadal niemożna wykorzystywać jej do celów spożywczych. Prezes wodociągów w Resku zaprosił nas do kontaktu dopiero w poniedziałek - wtedy udzieli informacji.

 Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić w Łosośnicy koło kościoła stoi beczkowóz z wodą zdatną do picia, a w przypadku gospodarstw gdzie trzeba zapewnić wodę dla zwierząt dostarcza ją OSP Łosośnica. Rozwieszono również ogłoszenia o skażeniu wody i podobne ogłoszenia pojawią się kiedy będzie można już bezpiecznie korzystać z wodociągu. Woda najprawdopodobniej będzie ponownie zbadana w najbliższy poniedziałek.

Szkoda, że nie ma możliwości uzyskania precyzyjnej informacji od operatora "Wodociągi i Kanalizacje" Spółka z o.o. w Resku na którą na pewno czekają mieszkańcy Łosośnicy i okolicznych miejscowości. W naszej ocenie ktoś jednak powinien oficjalnie poinformować media. Woda jest produktem pierwszej potrzeby każdego dnia, a nie tylko od poniedziałku do piątku.

Ostrzegamy, że obecnie woda nadal nie nadaje się do picia. Spożycie wody skażonej bakteriami E. coli grozi zatruciem pokarmowym.

Woda powierzchniowa i płytkie wody podziemne skażone są biologicznie. Mogą zawierać wirusy bakterie i ich formy przetrwalnikowe oraz pasożyty i wyższe organizmy. Zgodnie z przepisami woda do picia i na potrzeby gospodarcze musi spełniać wymagania bakteriologiczne. Aby sprostać tym zaleceniom woda przeznaczona na zaopatrzenie ludności musi być poddawana dezynfekcji.

Celem dezynfekcji wody jest zniszczenie żywych i przetrwalnikowych form organizmów patogennych oraz zapobieżenie ich wtórnemu rozwojowi w sieci wodociągowej.

Najczęstszą przyczyną skażeń wody pitnej są bakterie kałowe - bakterie coli fekalnej znajdują się w odchodach ludzi i innych zwierząt stałocieplnych. Dostają się one do zbiorników wodnych i rzek wieloma drogami. Bakterie coli jako takie nie są chorobotwórcze. Znajdują się one w każdym ludzkim przewodzie pokarmowym i wspomagają trawienie pożywienia. Jeżeli w rzece liczba bakterii coli jest wysoka (więcej niż 206 bakterii w 100 ml próbki wody), to jest prawdopodobne, że znajdują się tam również inne organizmy chorobotwórcze.

Prawdopodobieństwo nabawienia się choroby jest w tym przypadku tak duże, że raczej należy unikać kontaktu z wodą. Organizm chorobotwórczy może przenikać do organizmu ludzkiego w czasie pływania poprzez ranki na skórze, a także przez nos, usta lub uszy.

Resko24.pl

 

 

 

 

R24PL
Redaktor: R24PL

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Anita
+38 # Anita 2015-01-31 16:04
Zastanawiamy się jak długo piliśmy skażoną wodę! Czy ktoś się odważy powiedzieć nam prawdę?!
Zgłoś administratorowi
kola
+37 # kola 2015-01-31 19:10
Macie radnego za łeb go do roboty niech się tłumaczy i reaguje.
Zgłoś administratorowi
daf
+34 # daf 2015-01-31 21:03
nasz radny pojawia sie tylko jak mozna sie pokazać i podlizac do odpowiednich osób
Zgłoś administratorowi
Łosośnica
-40 # Łosośnica 2015-01-31 22:04
Co wam do tego Radny on jest dobry..
Zgłoś administratorowi
Łosośnica11
-41 # Łosośnica11 2015-01-31 22:06
Radny jest dobry .
Zgłoś administratorowi
skazona
+13 # skazona 2015-01-31 23:24
Ha co ma radny do wody? To on ją skazil czy co? Żeby nie było że go bronie to on woli wycieczki niż jakąkolwiek informacje dla nas,phi jeszcze czego.. Będzie jeszcze ludziom dobrze robił.. on pokazuje swoje jak wybory się zbzbliżają.. A wracając do wody to co, dalej będę jezdzic po zmajomych żeby się umyć? Bo już się kapalam ze na drugi dzień ból głowy i złe samopoczucie, alr przecież nikt nas nie uprzedził tylko dopiero dziś ukazałA się ta informacja, pozdrawiam ludzi zadufanych w radnym żeby czasem się nim nie ustawili i wody za dużo skażonej nie mieli:)
Zgłoś administratorowi
daf
+31 # daf 2015-02-01 09:38
radny pojawi sie jak przyjedzie p.Czerwiński on lubi takie akcje.juz odkurzacz na mszy przekazywał żeby było duże forum i publika pozdrawiam p. D :lol:
Zgłoś administratorowi
losos
-12 # losos 2015-02-01 13:32
a może Pani sołtys teraz sie wykarze...bo zima sprzątać raczej nie ma co...
Zgłoś administratorowi
kola
+26 # kola 2015-02-01 17:22
A JEDNAK ,MOŻE TO BARDZIEJ PASUJE RADNEMU INTERWENIOWAĆ , PARĘ LAT TEMU PODOBNA BYŁA SYTUACJA U NAS TYLKO OCZYSZCZALNIĄ , ALE JAK PAMIĘTAM NASI RADNI Z ŁOSOŚNICY PODWINĘLI OGON, RESCY RADNI UPORALI SIĘ Z NASZYM PROBLEMEM ,MOŻE PRZYCZYNA JEST W SAMYM MIEJSCU I FEKALIA ZATRUWAJĄ WODY I MAMY PROBLEM W SAMĄ ZIMĘ JAK TU ŻYĆ I SIĘ MYĆ .JEŻELI SĄ TO BAKTERIE COLI TO TRZEBA ZNALEŻĆ ŹRÓDŁO SKAŻENIA ..
Zgłoś administratorowi
Ulf
+4 # Ulf 2015-02-02 11:15
Radny jaki wybrany - taki jest :P porażka spółki wodociągi, pod sąd się nadaje - sprawa podtruwania mieszkańców - jak już ktoś zauważył ciekawe ile wypito tej wody zanim podano ogłoszenie, co za kpina :-*
Zgłoś administratorowi
madra
-20 # madra 2015-02-02 16:51
Nie macie co robić to zamijcie się własnymi nosami, a co do wody uważajcie bo wam zeby wypadną... A jak się nie podoba woda z hydrofornii zawsze możecie swoje studnie wykopać ! Jak jesteście ciemnota to macie problem. Jesteście nauczeni podstawianiem wszystkiego pod nos. Jak plotami to umieści się zajac, a radny nie jest od tego aby każdego z osobno informować a jak.jest zebranie.to nikogo nie ma a później wielkie hallo...
Zgłoś administratorowi
lososnica
-22 # lososnica 2015-02-02 19:02
Co radny ma do wody. Ludzie ktorzy pojecia nie maja to lepiej radnyie pisza tutaj.
Zgłoś administratorowi
daf
+19 # daf 2015-02-02 19:02
Cytuję madra:
Nie macie co robić to zamijcie się własnymi nosami, a co do wody uważajcie bo wam zeby wypadną... A jak się nie podoba woda z hydrofornii zawsze możecie swoje studnie wykopać ! Jak jesteście ciemnota to macie problem. Jesteście nauczeni podstawianiem wszystkiego pod nos. Jak plotami to umieści się zajac, a radny nie jest od tego aby każdego z osobno informować a jak.jest zebranie.to nikogo nie ma a później wielkie hallo...nikt tu nie mówi że każdego ma informować,chodzi o jakieś wstawiennictwo, miał okazje się wykazac nie zrobił nic zresztą jak zawsze...ach szkoda gadac . lepiej na msze odkurzacze nosić...albo przedwyborczą kiełbaske serwować a potem można 4 latka sie obijać!!! :lol:
Zgłoś administratorowi
podszywacz
+20 # podszywacz 2015-02-02 19:15
No to żeśta se q..rwa mać radnego wybrali. Pogonić Możejkę w p...u i nie narzekajta!!! A co się stało pod Łosośnicą?Kot się ze...ł jajecznicą!!!
Zgłoś administratorowi
hihy
+14 # hihy 2015-02-02 19:27
Hah ludzie radny i soltysowa TO JEDMA WIELKA PORAZKA, NIC NIE ROBIA, ALE JAK TO MOWIA GŁUPIE GLUPIEGO WYBIERZE SOLTYSOWA TO TYLKO SPRZATAC POTRAFI A OD CZEGO SA LUDZIE KTORZY CHCA ZAROBIC? A co do soltysowej to gwiazdy Te potrafi całkiem nieźle na festynach robić haha a nasz radny? na wszystko ch.UJ kładzie.. I tyle ale nie narzekacie bo sami go wybraliście I soltysowa.. Tera Teraz soltysowa to jedno wielkie BAGNO NO I RADNY TO SAMO:) UDLAWCIE się ta patologia chce normalnych ludzi.. Zresztą normalni byli ale jak widać na wiosce więcej debilow nóż normalnych...
Zgłoś administratorowi
hihy
+16 # hihy 2015-02-02 19:38
Ta 'madra' to pewnie żona radnego haha
Zgłoś administratorowi
madra
-17 # madra 2015-02-02 20:21
Najlepiej narzekać innych obrażać tzn sołtysowa i radnego ale jak sa wybory to niema chętnych do startowania. Jak hihi taki jesteś sprytny to startuj w wyborach na sołtysa i spróbuj pełnić ta funkcję wśród naszej zacofanie ludności którzy nie widzą belki w swoim oku ale drzazge u innych tak. A taka prawda że gdyby nie sołtysowa to by nasza miejscowość mogła startować do miana NAJBRZYDSZEJ WSI bo nawet wokół swojego tyłka nie umiecie zrobić porządku. LUDZIE ZAJMIJCIE SIE SWOIMI PROBLEMAMI A NIE GŁUPOTAMI. PS Nie.jestem żona.radnego ale osoba która ma dość zacofania niektórych osób na wsi a.zwłaszcza wypowiadających się tutaj. Źenada
Zgłoś administratorowi
haha
+13 # haha 2015-02-02 20:58
Haha madra wcale nie taka madra bo wioskajest juz brzydka haha soltysowa klapki na oczach ma i właśnie zacofania jest dlatego widzisz zacofanie i ludzi już wiem jaki problem masz hahaha ogarnij dup.e i nie pie.rdol głupot bo tak samo jak nasza gwiazda disco polo czyt. Soltysowa zacofania jesteś jesteś... Pomóż jej gwiazdy zrobić i wstydy całej wsi narobcie
Zgłoś administratorowi
realista
-12 # realista 2015-02-02 22:04
Zawistna ciemnota i tyle! Jakby kazdy pilnowal swojego tylka to byloby dobrze,ale pewnie cudze sa ciekawsze. Do roboty sie wezcie lepiej. Az zal czytac te bzfury. Jadem tylko potraficie ziac!!!
Zgłoś administratorowi
WANIA
+11 # WANIA 2015-02-02 23:24
Czy w waszej wsi nikt do szkoły nie chodził. Wasze wypowiedzi niczym nie różnią się z filmu o ludziach z bagien ,, taplarach,, ich profesjonalizm wypowiedzi o trudnościach dnia powszedniego przypomina was w całej okazałości . Bezwartościowy radny, zaprzątana p. sołtys. W........Ć na zbity pysk i przywrócić stan umysłu we wsi innej rady nie ma.
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz
+8 # Arkadiusz 2015-02-03 19:38
Cytuję skazona:
A wracając do wody to co, dalej będę jezdzic po zmajomych żeby się umyć? Bo już się kapalam ze na drugi dzień ból głowy i złe samopoczucie


Czy w kramach macie wodę? Jeśli tak to znaczy, że jest zdatna do kąpieli (nie do picia). Jeśli ktoś się wykąpał i twierdzi, że po wodzie miał złe samopoczucie i ból głowy znaczy, ze musiał te pomyje wypić...

Mikroorganizmy kałowe którymi woda może być skażona nie przenikają przez skórę. Żeby się zatruć trzeba wodę wypić (nieprzegotowaną przez kilka minut).

Zazwyczaj takich informacji nigdzie się nie podaje... a szkoda, za to odcina się dostęp do wody ze śladami mikrobiologicznymi.

Z resztą ja o żadnym zatruciu poza portalem resko24.pl nie słyszałem. Może zbyt kiepsko szukałem informacji? Czy o zatruciu wody mieszkańcy zostali poinformowani? I czy podano oficjalnie czym jest zatruta?
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz
-7 # Arkadiusz 2015-02-03 19:44
przy okazji - po pierwotniakach (amebach), grzybach i bakteriach kałowych głowa nie boli (nie ma się również złego samopoczucia, czy nastroju) prędzej grozi wam biegunka, ból brzucha, wymioty, zawroty głowy i gorączka


http://jedlnia.org.pl/2011/07/14/marzena-wiosna-michalek-nie-wpadajmy-w-panike/

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-zakazne/jakie-sa-typowe-objawy-zatrucia-bakteria-ecoli_38124.html
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz
+6 # Arkadiusz 2015-02-03 19:51
To ten cichy dostawca dostarcza wodę w Łosośnicy?

Cichy, bo żadnego ogłoszenia na ich stronach nie widzę. Podobnie na stronach BIP urzędu. Zero informacji...
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz
+3 # Arkadiusz 2015-02-03 19:53
http://www.wikresko.za.pl/index.html
http://www.resko.pl/
http://bip.resko.pl/
Zgłoś administratorowi
Zenek
-25 # Zenek 2015-02-09 11:25
Czepiacie sie radnego i soltysowej a juz zapomnieliscie jak bylo za czasow Mariolki?! Jeden wielki syf i balagan i nic nie zrobila zeby bylo lepiej na wiosce i mieszkancom. Macie za to piekny zapach z jej swiniarni :) Niedluga beda wybory wiec niech te przemadrzale osoby kandyduja na soltysa i pokaza jak wiele potrafia zrobic dla mieszkancow Łosośnicy. Treaz przynajmniej widac ze cos sie dzieje i jakos to wyglada i to dzieki Kamili i Darkowi ale wy potraficie tylko narzekac i nawet nie chce wam sie przyjsc na spotkania dotyczace wioski. Wiec sie zastanowcie i wykazcie choc troche inicjatywy i zaangazowania w to co sie dzieje i moze czas pomoc w realizowaniu celow a nie ciagle narzekac.
Zgłoś administratorowi
WANIA
+25 # WANIA 2015-02-09 21:12
Zenek, ty stary zbuku, jak piszesz tak myśl.Naucz się pisowni w internecie.!!!!!
Zgłoś administratorowi
daf
+19 # daf 2015-02-10 21:09
oj Zenek jeśli Ci ta panująca patologia pasuje to idź i głosuj wedle swego uznania. Sołtysowa, która z taczką sie nie roztaje, królowa gwiazd i szpagatów, a juz nie wspomne o wysławianiu się tej Pani wstyd, że taka osoba nas reprezentuje, że gdzieś wypowiada się w moim imieniu...
Zgłoś administratorowi
snob
+24 # snob 2015-02-10 21:21
zenek co ty bredzisz?napewno kiedys bylo lepiej niz teraz a teraz to co masz niby takiego lepiej,?czepiasz sie czyjejś świniarnii?a co to ma do tematu!!!zazdrość przez Ciebie przemawia czy jesteś jedną ze stron negowanych.Radny jest dobry?zobacz ile hejtów ma ten komentarz, wiec chyba nie do konca wszyscy tak twierdzą
Zgłoś administratorowi
htaha
+22 # htaha 2015-02-11 08:34
Za czasów Mariolki? To Zenuś przypomnij sobie kto ci polbruk pod kościołem zrobił, przy remontach kościoła kto pomagał, skąd wiatę masz na boisku?, jak powstał plac zabaw z ogrodzeniem, a to co jest teraz na placu zabaw to też Mariolka napisała we wniosku, a wasza gwiazda i królowa szpagatów tylko wykonała, bo swojego pomysłu nie miała, a brudno nie było, bo pracowały stażystki, bo od tego są ludzie, a nie sołtysowa z taczką lata po wsi CO ZA WSTYD HAHA! Przynajmniej się coś działo był Dzień Dziecka i festyn rodzinny, a teraz? FESTYN MOŻECIE MIEĆ.. TYLE ŻE W TACZAŁACH HAHAHA!!!
Zgłoś administratorowi
sana
+26 # sana 2015-02-11 19:13
co prawda to prawda,,,i był lekarz a teraz nie ma nic ,nawet jesli pojawi sie problem to nie ma do kogo sie zwrócic no bo do kogo???
Zgłoś administratorowi
WANIA
+29 # WANIA 2015-02-12 12:31
Sami sobie jesteśmy winni , i nie zwalajmy winy jeden na drugiego.Były wybory do rady ,można było wybrać osobę związaną emocjonalnie z wsią a tak mamy z NOWOGARDEM ,Sołtysowa a co ona może skoro w naszej wsi są podziały społeczne widoczne nawet w kościele ,to o czym na tym portalu mamy dyskutować . trzeba się zebrać wszyscy razem ,wyjaśnić co komu doskwiera i wspólnie jak za dawnych lat wziąć się za budowanie dobrej atmosfery we wsi ,bo nikt za nas tego nie rozwiąże :lol:
Zgłoś administratorowi
wera
+27 # wera 2015-02-12 17:31
dobrze powiedziane po co glosowac na radnego, który nigdy nikt nie zrobił dla wsi pracuje w Nowogardzie nawet dzieci ze szkoly zabrał do Nowogardu jak komus takiemu moze zalezeć na dobru wioski ,jeśli w żaden sposob nie jest z nia zwiazany z nie rozumiem niektórych wyborów...nabijać komuś kase za nic nie robienie
Zgłoś administratorowi
Marta
-19 # Marta 2015-02-14 11:16
LUDZIE, WY CHYBA NIE MACIE CO ROBIĆ , ŻE TAKIE BZDURY WYPISUJECIE !!!! :( Co Was obchodzą, sprawy prywatne ?!!!
DZIĘKI DARKOWI , MAMY WSPANIAŁY LKS JASTRZĄB , Z CZEGO MOŻEMY BYĆ DUMNI , ŻE COŚ SIĘ DZIEJE NA TEJ WSI!!!! ZA DUŻO BY TU PISAĆ, ALE WIELE ZAWDZIĘCZAMY DARKOWI NA NASZEJ WSI . ZA CO BARDZO DZIĘKUJEMY , TAK DALEJ :) No cóż : OSOBY, KTÓRE MAJĄ DOBRE SERCE , CIERPIĄ NAJBARDZIEJ :(
Zgłoś administratorowi
uhfdch
+17 # uhfdch 2015-02-15 07:40
Zenek jeśli w ogóle jesteś znakiem mówisz ze mamy chodzić na zebrania?! Haha po co? Żeby słuchać jak wasi debile w których jesteście zadufani pierdzuelili głupoty i gadali od rzeczy? SMIESZNE!!!!!!!
Zgłoś administratorowi
WANIA
+17 # WANIA 2015-02-15 20:21
Marciu ................. zapytaj Darka co takiego stworzył że może chodzić dumny.!!!! i ile kosztuje utrzymanie tego sokoła to ci szczęka opadnie ,za te fundusze to w Łosośnicy by po dywanach chodzili.
Zgłoś administratorowi
noname
-15 # noname 2015-02-16 20:03
Pieniądze na LKS są z zupełnie innej puli, po co takimi bredniami karmić ten portal. Mam wrażenie, że cokolwiek i ktokolwiek zrobiłby dla tej wsi to i tak zawsze będzie źle. Jeżeli wszyscy którzy głosowali na Darka i na Kamilę to "patologiczna" część wsi to ja nie mam pytań, kto głosował kilka lat wstecz... Nepotyzm i hipokryzja, tyle w temacie.
Zgłoś administratorowi
WANIA
+15 # WANIA 2015-02-16 23:19
NONAME tO CO PIENIĄDZE NA KLUB TO NIE Z PODATKÓW ,!!! :lol:A MOŻE Z KSIĘŻYCA KOLEGO (,KO). KOGO TY CHCESZ W BAMBUKO WALIĆ ,CHYBA SWOICH WYBORCÓW TO GRATULUJE ODWAGI I POMYSŁU .
Zgłoś administratorowi
noname
-13 # noname 2015-02-17 14:15
Rozumiem, że każde pieniądze wydatkowanie inaczej niż na rzecz Łosośnicy to pieniądze wyrzucone w błoto tak? Teraz wypadałoby obrażać cały samorząd terytorialny a nawet państwo. Zastanów się o co Ty walczysz Wania.
Zgłoś administratorowi
saba
+15 # saba 2015-02-17 16:37
noname nie samą piłką człowiek żyje, nie wszyscy graja, nie wszyscy się tym interesują a oprócz niej nic innego nie działasz! a co do środków to wania ma racje takie pieniądze na to idą ze sie w głowie nie mieści, a tak prawde mówiąc to ich nie widac wiec gdzie sa???
Zgłoś administratorowi
noname
-15 # noname 2015-02-17 21:44
A czy ktoś komuś tutaj broni działać na innych płaszczyznach, ludzie macie pomysły to realizujcie je. Na tym to polega. Ja się cieszę, że jest Jastrząb, jak dla mnie to może powstać jeszcze tutaj multum stowarzyszeń, a jak się tak przejmujecie funduszami Jastrzębia to może poproście o zebranie sprawozdawcze.
Zgłoś administratorowi
WANIA
+12 # WANIA 2015-02-17 22:24
noname... o nic nie walczę ,tylko wskazuje twoje niedociągnięcia w twoich wypowiedziach na temat kasy gminnej ,żeby dać na taką strukturę jak lks jastrząb trzeba planować w budżecie wcześniej ,bo taka kolejność a żeby zaplanować trzeba podnieść podatki nie ważne ile ale trzeba ,bo skąd pozyskać ,jako stowarzyszenie zastanawiam się ile tak pozyskaliście na ten klub ,bo chyba nie zaprzeczysz ,że gmina tak naprawdę nie ma obowiązku was sponsorować a skoro to robi to znaczy że ktoś do końca nie jest szczery do czego został namaszczony ,chyba nie zaprzeczysz i w tą stronę możemy rozmawiać.!!!! 8)
Zgłoś administratorowi
dama
+10 # dama 2015-02-18 09:36
brawo Wania ktoś to otwarcie wkońcu powiedział, ja nie zamierzam sponsorować aż tak Jastrzebia tymbardziej ze mało kto z mieszkańców już tam gra,nie samą piłką człowiek żyje a pieniądze jakie Pan prezes na to dostaje są kolosalne!
Zgłoś administratorowi
noname
-7 # noname 2015-02-18 13:26
O wydatkowaniu pieniędzy gminnych można polemizować w nieskończoność, mi się pewne rzeczy też nie podobają i płace na to podatek. Jeśli jesteście państwo aż tak niezadowoleni to polecam wybrać się do Burmistrza...
Zgłoś administratorowi
WANIA
+8 # WANIA 2015-02-18 20:54
noname.... Nie odpowiedziałeś na pytanie.Jeżeli chodzi o wydatki gminy to sa wydatki stałe i tego radni nie przeskoczą i nie ma o czym dyskutować , ale są sprawy drugorzędne i nazywacie je życzeniem bożym i o tym możemy dyskutować. Wszystkie sołectwa otrzymują swoją pulę ,świetlice po równo znaczy zgodnie z regułami,ale sokół jest tylko jeden na terenach wiejskich ? to jak by te kasę podzielić np: zieleń na wszystkie wsie to by skorzystali wszyscy mieszkańcy naszej gminy a tak korzystają wygląda z tego namaszczeni zgadzasz się to tylko przykład. Uważam że więcej korzystasz z podatków gminnych ,aniżeli ich wpłacasz wiem coś na ten temat.
Zgłoś administratorowi
Imagine
-8 # Imagine 2015-02-20 17:26
No nie wytrzymam zaraz...Kurde. Skoro Jastrząb to jedyny wiejski klub w naszej Gminie to powinien być jakoś doceniany przez wszystkich, poza tym przynajmniej Darek pokazał że w niewielkiej miejscowości może powstać klub. Komuś się zazdrość włączyła że wioskowy klub zabiera kasę Mewuni :)
Zgłoś administratorowi
WANIA
+5 # WANIA 2015-02-21 17:52
Imagine.!..... Nie wiem z skąd ten atak na mewę skoro to zawodnicy z mewy grają w sokole Twoje wzburzenie zakłóca receptory myślowe i stąd ta w tobie furia ,która przerodzi się w depresję a później, to schizofrenia.Należy czytać wpisy i kontynuować dialog a nie wyrywać słowa z kontekstu i się dziko podniecać .Nikt z piszących nie pisał że sokół zabiera kasę mewie a ty tworzysz mity a później będą plotki ,od których nie będziesz się mogła wytłumaczy, znajomym. A Darek nigdy nikomu nie pokazał zawsze chodzi w spodniach. Widzisz jak łatwo manipulować słowami.!!!
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x