Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

1. Umieszczanie komentarzy jest dobrowolne. Każdy, kto korzysta z tej usługi portalu Resko24.pl, zgadza się na stosowanie do zapisów niniejszego Regulaminu.

2. Użytkownicy mają prawo swobodnego przedstawiania informacji, opinii, komentarzy lub innych wypowiedzi, z zastrzeżeniem ust. 3. Odpowiedzialność za treść informacji i opinii ponosi wyłącznie użytkownik.

3. Zabronione jest umieszczanie komentarzy, które:
- są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego,
- zawierają wulgaryzmy,
- naruszają dobra osobiste osób publicznych, powszechnie rozpoznawalnych lub innych, które zgłoszą roszczenie do portalu Resko24.pl,
- obrażają inne narodowości, religie, bądź propagują systemy uznane przez polskie prawo za totalitarne,
- nawołują do agresji lub działań niezgodnych z polskim prawem,
- zawierają dane osobowe,
- są reklamami
- zawierają uwagi skierowane do redakcji lub pracowników portalu Resko24.pl. Od kontaktu z redakcją jest poczta mailowa, wszelkie zastrzeżenia proszę zgłaszać na adres: redakcja@resko24.pl .

4. Administrator ma prawo usunięcia wypowiedzi niezgodnych z ust. 3, a także innych wypowiedzi uznanych za Administratora za uciążliwe, albo zbędne z uwagi na przedmiot dyskusji. Wypowiedzi niezwiązane z komentowanym materiałem redakcyjnym mogą zostać przez Administratora usunięte bez ostrzeżenia. Dodatkowo, w zakresie wypowiedzi wulgarnych lub obscenicznych, Administrator może według swojego uznania przerobić taką wypowiedź w celu usunięcia elementów niezgodnych z ust. 3 i zamieścić tak przerobioną wypowiedź.

5. Użytkownicy, którzy dopuszczą się naruszenia ust. 3 mogą być na stałe pozbawieni przez Administratora dostępu do portalu Resko24.pl.

6. Każdy użytkownik może założyć konto (Zarejestruj się)  na portalu Resko24.pl i w ten sposób swobodnie zamieszczać komentarze, a system będzie chronił jego unikalny nick (Zaloguj się).

7. Administrator ma prawo swobodnego zarządzania komentarzami. W szczególności może, bez podania przyczyn, zawiesić konto użytkownika, zawiesić umieszczanie komentarzy, usunąć komentarze z lub zmienić zasady ich umieszczania i weryfikacji, w szczególności w zakresie mechanizmu dodawania opinii do wypowiedzi zamieszczanych przy materiałach redakcyjnych.

Redakcja Resko24.pl

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x