Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Niezależny portal informacyjny Resko24.pl to pierwszy i jedyny w mieście nad Regą serwis internetowy. Nasi Czytelnicy mają Resko i wydarzenia na wyciągnięcie ręki całą dobę, 7 dni w tygodniu. Chcielibyśmy o Resku i Gminie Resko wiedzieć wszystko, a w każdym razie staramy się, aby być najlepiej poinformowanym medium w okolicy.

Portal Informacyjny Resko24.pl powstał 21 grudnia 2013 r. i kontynuuje nieprzerwanie swoje dzieło. Naszym celem jest tworzenie bezpłatnego, rzetelnego i kompleksowego serwisu internetowego głównie dla Mieszkańców Reska i okolic. Stawiamy na aktualne i ciekawe informacje społeczno-polityczne, w tym wydarzenia z dziedziny kultury i sportu. Nie pomijamy również historii naszego regionu i tematyki zdrowotnej oraz problemów mieszkańców.

Dążymy do stworzenia uniwersalnego systemu przekazywania informacji, wykorzystując do tego słowo pisane, zdjęcia, ale także dźwięk i obraz. Naszym celem jest odpowiedź na zróżnicowane zapotrzebowanie Odbiorców. Rozwój technologii internetowej umożliwia wyjście naprzeciw oczekiwaniom Internautów, zarówno dla tych, dla których ważną rolę odgrywa krótka i treściwa notatka prasowa, jak i dla tych, którzy poszukują poszerzonego źródła w postaci fotoreportażu czy relacji filmowej.

Odwiedzając Resko24.pl nasi Czytelnicy mają pewność, że każdą opublikowaną informacje zawsze staramy się potwierdzić w odpowiednich źródłach. Dążymy do tego, aby staranność naszej pracy była jak najwyższa. Naszym celem jest Czytelnik i jak najwyższa jakość naszych produktów. Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie mediów elektronicznych, od 2005 roku prowadzimy ogólnopolski portal ratowniczy Ratownik-med.pl. W naszej pracy nawiązujemy do tradycji tego medium: innowacji i nowoczesnych rozwiązań.

Zespół Portalu Resko24.pl


Wpis w rejestrze dzienników i czasopism:
Sąd Okręgowy w Szczecinie I Wydział Cywilny Sygn. akt I Ns Rej. 38/15

Poniżej Certyfikat Rejestracji domeny Resko24.pl:

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x