Nadal trwają prace na ul. Stodólnej i Wojska Polskiego. Pomimo tego już jutro oficjalne otwarcie ronda.

Już tydzień temu, na swojej stronie internetowej, starostwo ogłosiło zakończenie prac: "Zarząd Dróg Powiatowych w Łobzie zakończył przebudowę ulic Bohaterów Warszawy i Kołobrzeskiej w Resku. Inwestycja realizowana była w partnerstwie z Gminą Resko, która przebudowała w ramach zadania ulicę Stodólną".

Według założeń, inwestycja ma na celu poprawić płynność i bezpieczeństwo ruchu drogowego w obrębie starego miasta. W sumie przebudowa pochłonie kwotę 6 554 885,64 zł brutto.

 

Powiat Łobeski otrzymał na ten cel od Wojewody Zachodniopomorskiego dotację w wysokości 1.444.019,00 zł.

Uroczystość odbędzie się w okolicach remizy OSP, o godz. 16 pojawią się w tym miejscu przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Łobzie i Gminy Resko.

Resko24.pl

 

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.