Nasz portal został stworzony z myślą o Tobie, skoro tutaj trafiłeś to oznacza jedno! Sprawy Reska i okolic nie są Ci obojętne. Staramy się być zawsze w centrum wydarzeń. Naszych publikacji nikt nie blokuje, jesteśmy niezależnym portalem informacyjnym. Zapraszamy do współpracy, masz informację, coś według Ciebie wymaga pilnej interwencji? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy również do współpracy reklamowej, zapytaj o warunki, na pewno się dogadamy :)

Oferta reklamowa Portalu Resko24.pl

Systematycznie odnotowujemy dynamiczny rozwój portalu. Codziennie dostarczamy zastrzyk świeżej informacji dla wszystkich osób regularnie odwiedzających nasz serwis.

Jesteśmy jedynym codziennie aktualizowanym lokalnym portalem internetowym Gminy Resko i okolic.

W naszym profilu facebook/resko24 mamy już ponad 2500 fanów ! Użytkownicy odwiedzające nasz portal to głównie osoby mieszkające w powiatach łobeskim, gryfickim, świdwińskim, drawskim.

W naszych statystykach odnotowujemy również wejścia osób które kiedyś zamieszkiwały teren Gminy Resko i okolic, a obecnie mieszkają i pracują w Norwegii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech.

We wszystkich wyszukiwarkach internetowych plasujemy się w ścisłej czołówce lokalnych portali naszego regionu.

Poniżej pełna oferta reklamowa:

REKLAMA GRAFICZNA

Szczegóły modułów reklamowych:

  • BANNER TOP 920x150 px

Standardowy duży banner poziomy, wyświetlany tuż pod nagłówkiem portalu. Dostępność: strona główna i wszystkie podstrony portalu. Formaty: gif, jpg, png, flash. Wymiary: 920 x 150 pikseli. Maksymalna wielkość w kB: 390.

  • BANNER TOP A 600x120 px

Standardowy duży banner poziomy, wyświetlany pod nagłówkiem portalu. Dostępność: strona główna i wszystkie podstrony portalu. Formaty: gif, jpg, png, flash. Wymiary: 600 x 120 pikseli. Maksymalna wielkość w kB: 280.

  • BANNER Right 250x100 px

Standardowy baner poziomy, wyświetlany w prawej kolumnie portalu. Dostępność: strona główna i wszystkie podstrony portalu. Formaty: gif, jpg, png, flash. Wymiary: 250 x 100 pikseli. Maksymalna wielkość w kB: 250.

  • BANNER Right BOX 250x250 px

Standardowy baner poziomy, wyświetlany w prawej kolumnie portalu. Dostępność: strona główna i wszystkie podstrony portalu. Formaty: gif, jpg, png, flash. Wymiary: 250 x 250 pikseli. Maksymalna wielkość w kB: 500.

REKLAMA TEKSTOWA

  • ARTYKUŁ SPONSOROWANY + LINK w profilu Facebook

Artykuł, wyświetlany na stronie głównej oraz w dziale aktualności. Dodatkowo link w naszym profilu FB, teraz to ponad 720 odbiorców. Formaty: materiał przesłany w *.html lub *.doc. Maksymalna wielkość plików graficznych użytych we wstępie art. w kB: 600.

* Do każdej z usług doliczany jest 1 dzień emisji dodatkowo, tzw. „dzień rozruchowy”. Ceny reklam do uzgodnienia w zależności od czasu emisji.

Kontakt:

Redakcja Resko24.pl
Tel.604 394 213
e-mail: redakcja(at)resko24.pl

Poniżej rozmieszczenie modułów reklamowych: