OGŁOSZENIA PŁATNE

ogloszenia platne r24Ogłoszenia płatne w Portalu Resko24.pl to gwarancja natychmiastowej, taniej i skutecznej reklamy

Chcesz zamieścić swoje ogłoszenie, artykuł sponsorowany lub inny produkt promocyjny skontaktuj się z nami! Pomożemy, doradzimy, zrobimy dla Ciebie film lub napiszemy artykuł. Dokononamy wyceny i opublikujemy twoje ogłoszenie lub artykuł.

Możemy również zrobić dla Ciebie film i zdjęcia z drona. W zależności z której opcji skorzystasz, twoja treść może być publikowana na stronie głównej portalu oraz w naszym profilu facebook/resko24.

Zapoznaj się z naszą ofertę reklamową: Reklama Resko24.pl.

KONTAKT: tel. 604 394 216, e-mail: redakcja@resko24.pl

 

 

 

ZARZĄD POWIATU ŁOBESKIEGO

działając na podstawie art. 38 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 40 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2020 r., poz. 1990 ze zm.)

ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej własność Powiatu Łobeskiego

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, oznaczona numerem ewidencyjnym działki 39/3 o powierzchni 0,2771 ha, położona w obrębie Stara Dobrzyca, w gminie Resko, w sąsiedztwie zabudowy rekreacyjnej wsi, jeziora Dobrzyca oraz terenów niezabudowanych. KW nr SZ1L/00027519/2.

Stopień wyposażenia w urządzenia infrastruktury technicznej: w zasięgu.

Działka ma zapewniony dostęp do drogi publicznej.

Nieruchomość położona jest na terenie, dla którego brak jest aktualnie obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Resko.

Dla terenu działki nr 39/3 została wydana decyzja o warunkach zabudowy Nr 33/2017 z dnia 11.10.2017 r.
dla inwestycji polegającej na budowie 17 budynków rekreacji indywidualnej oraz 1 budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z budową niezbędnej infrastruktury technicznej.

Z dniem dzisiejszym tj.27.01.2021 Punkt kurierski Epaka Resko wznawia przyjmowanie przesyłek adresowanych do Wielkiej Brytanii.

Jednocześnie informujemy, że w związku z wyjściem 1 stycznia 2021 roku z Unii Europejskiej Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii, obwiązują zmiany przy nadawaniu do tego kraju przesyłek z zawartością towarów. Przy nadawaniu do Wielkiej Brytanii przesyłek z zawartością towarów konieczne jest wypełnianie przez nadawców deklaracji celnych CN22 lub CN23. Nadając przesyłkę w naszym punkcie wszystkie formalności i deklarację wypełnia pracownik.

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Szanowni Mieszkańcy Gminy Resko, nasza Gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Strefa Centralna”, które obejmuje wszystkie gminy powiatów: drawskiego, świdwińskiego i łobeskiego.

W ramach Partnerstwa przygotowujemy obecnie wspólną strategię rozwoju obszaru Partnerstwa aby wspólnie starać się o fundusze pomocowe, w tym unijne, na realizację zadań, które w największym stopniu poprawią sytuację mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców. Wierzymy, że jej realizacja przyczyni się do powstrzymania emigracji młodych osób i zachęci do wiązania życiowych planów z naszą Gminą.

Mając powyższe na uwadze proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej Waszych opinii o miejscu, w którym żyjecie: usługach publicznych i potrzebach mieszkańców gmin leżących na obszarze Partnerstwa.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych.

Z poważaniem
Burmistrz Reska
Arkadiusz Czerwiński

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

                    OGŁOSZENIA DROBNE  |  OFERTY PRACY PUP  |  OGŁOSZENIA PŁATNE  |  REKLAMA