OGŁOSZENIA PŁATNE

ogloszenia platne r24Ogłoszenia płatne w Portalu Resko24.pl to gwarancja natychmiastowej, taniej i skutecznej reklamy

Chcesz zamieścić swoje ogłoszenie, artykuł sponsorowany lub inny produkt promocyjny skontaktuj się z nami! Pomożemy, doradzimy, zrobimy dla Ciebie film lub napiszemy artykuł. Dokononamy wyceny i opublikujemy twoje ogłoszenie lub artykuł.

Możemy również zrobić dla Ciebie film i zdjęcia z drona. W zależności z której opcji skorzystasz, twoja treść może być publikowana na stronie głównej portalu oraz w naszym profilu facebook/resko24.

Zapoznaj się z naszą ofertę reklamową: Reklama Resko24.pl.

KONTAKT: tel. 604 394 216, e-mail: redakcja@resko24.pl

 

 

banner dzialki powiat2020

Działając na podstawie art. 38 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 40 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2020 r., poz. 65 ze zm.) ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej własność Powiatu Łobeskiego

Nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona we wsi Stara Dobrzyca, w gminie Resko, w sąsiedztwie zabudowy rekreacyjnej wsi, jeziora Dobrzyca oraz terenów niezabudowanych.

Praca od zaraz - ręczna obróbka surowca krewetki

2 600 - 4 000 zł/mies.

• Pełny etat

• Typ umowy: Umowa zlecenie

RESKO spółka z o. o. w Resku poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy przy ręcznej obróbce surowca krewetki. Praca w systemie akordowym (NOWE STAWKI, NOWE ZASADY) na podstawie umowy zlecenia. Zapewniamy darmowy dowóz z miejsca zamieszkania do miejsca pracy oraz odzież i obuwie robocze.

Jedynym warunkiem zatrudnienie jest aktualna książeczka zdrowia. Nie są wymagane żadne dodatkowe kwalifikacje.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu: 91/ 39 51 758 lub 508 123 163

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

                    OGŁOSZENIA DROBNE  |  OFERTY PRACY PUP  |  OGŁOSZENIA PŁATNE  |  REKLAMA