Dnia 10.12.2017 (niedziela) od godziny 10:00 w Resku przed Urzędem Gminy odbędzie się zbiórka krwi dla chorej Michalinki z Łosośnicy.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do włączenia się w akcję.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że wcześniej podawany przez nas termin (30.11.2017 r.) z powodu awarii ambulansu do poboru krwi, jest nieaktualny.

Uwaga, 9 osobowy bus należący do OSP Radowo Małe, zostanie podstawiony przed Urzędem Gminy w Radowie około godziny 9:30 i zawiezie oraz przywiezie chętne osoby bezpłatnie. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w pojeździe prosimy zainteresowanych transportem o kontakt pod numerem telefonu 666046775.

Zapraszamy 10 grudnia 2017 r. na godz. 10.00 !!!

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.