Pin It

W dniu 19.12.018 r. reprezentacja naszego LO z po wywalczeniu V- Ce Mistrzostwach Regionu D w LO nr 2 w Szczecinie dziewcząt wzięła udział Finałach Wojewódzkich z udziałem 8 najlepszych drużyn naszego województwa.

Dziewczęta z naszej szkoły po bardzo zaciętej walce z zespołami z LO nr 2 Szczecin, LO nr 7 Szczecin, ZSP Nowogard, I LO Kołobrzeg, II LO Koszalin, ZS 1 Szczecinek, ZS Chojnice zajęły IV miejsce, które jest najlepszym wynikiem w historii naszego Liceum w tenisie stołowym dziewcząt.

Skład drużyny:
1. Deberna Wiktoria
2. Natalia Seredyńska

Klasyfikacja:
I miejsce – ZS 1 Szczecinek
II miejsce – II LO Koszalin
III miejsce – ZS Chojnice
IV miejsce – ZS Resko


V miejsce – LO nr 7 Szczecin
VI miejsce – LO nr 2 Szczecin
VII miejsce – ZSP Nowogard
VIII miejsce – I LO Kołobrzeg

Opiekun: Justyna Grankowska

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x