Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

W dniu 19.12.018 r. reprezentacja naszego LO z po wywalczeniu V- Ce Mistrzostwach Regionu D w LO nr 2 w Szczecinie dziewcząt wzięła udział Finałach Wojewódzkich z udziałem 8 najlepszych drużyn naszego województwa.

Dziewczęta z naszej szkoły po bardzo zaciętej walce z zespołami z LO nr 2 Szczecin, LO nr 7 Szczecin, ZSP Nowogard, I LO Kołobrzeg, II LO Koszalin, ZS 1 Szczecinek, ZS Chojnice zajęły IV miejsce, które jest najlepszym wynikiem w historii naszego Liceum w tenisie stołowym dziewcząt.

Skład drużyny:
1. Deberna Wiktoria
2. Natalia Seredyńska

Klasyfikacja:
I miejsce – ZS 1 Szczecinek
II miejsce – II LO Koszalin
III miejsce – ZS Chojnice
IV miejsce – ZS Resko


V miejsce – LO nr 7 Szczecin
VI miejsce – LO nr 2 Szczecin
VII miejsce – ZSP Nowogard
VIII miejsce – I LO Kołobrzeg

Opiekun: Justyna Grankowska

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.