Pin It

Zmieniająca się pogoda i zimowa aura mogą być niebezpieczne dla użytkowników dróg - zarówno kierowców, jak i pieszych. Od czytelników otrzymujemy wiele sygnałów dotyczących śliskich nawierzchni dróg w powiecie łobeskim. Stan dróg w regionie jest bardzo zróżnicowany.

Warto zaznaczyć, że przez nasz region przebiegają trasy gminne, powiatowe i wojewódzkie. Każda z nich ma swojego zarządcę. W zależności od ich standardu, czas reakcji służb na odśnieżenie może wynieść od kilku godzin nawet do dwóch dób. Padający śnieg zaczyna marznąć na drogach i chodnikach. Zdecydowanie gorsze warunki drogowe są w okolicy Łobza. Na wylocie z Łobza do Świdwina, tir zjechał do przydrożnego rowu. Należy pamiętać, że jest zima i warto już dostosować swój styl jazdy jazdy do warunków panujących na drodze.

Dlatego apelujemy do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x