Pin It

Często słyszymy, że Resko zmienia się i wypiękniało. Pewne jest to, że modernizacja naszego miasta pochłania potężne środki finansowe i ogrom ludzkiej pracy. Tylko, czy umiemy to uszanować?

Niestety, mamy co raz więcej dowodów, że dewastowanie miasteczka trwa w najlepsze. Dzisiaj rano do naszej Redakcji, dotarły zdjęcia zrobione u zbiegu ulic Nadrzecznej i Wojska Polskiego. Powyginane oznakowanie (zresztą całkiem niedawno ustawione), przewrócony ciężki, betonowy kosz. Ewidentnie widać, że było to czyjeś celowe, bezmyślne działanie, aby zniszczyć!

Nie możemy dawać przyzwolenia na taki proceder, każda reakcja jest dobra. Chociażby zrobienie zdjęć i zasygnalizowanie tej sprawy. Przecież wiemy, że nasza całkowita obojętność, będzie niczym innym jak przyzwoleniem na takie niszczycielskie działania.

Jeżeli ktoś widzi takie zachowania, ciężko oczekiwać, że powstrzyma wandali, ale przecież może zaalarmować służby. Ktoś może argumentować swoją obojętność krótkim stwierdzeniem: co to zmieni? Jeżeli w ogóle nie będziemy reagowali, będzie jeszcze gorzej.

Resko24.pl

 

 

 

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x