Pin It

,,Nigdy nie wmawiaj sobie,

że nie dasz rady,

wiara w siebie to podstawa sukcesu."

24 maja 2019r. Przedszkole Miejskie im. Kubusia Puchatka w Resku było organizatorem III Powiatowych Potyczek Przedszkolaków. Honorowy Patronat objęli: Starosta Powiatu w Łobzie Pani Renata Kulik oraz Burmistrz Reska Pan Arkadiusz Czerwiński, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

W tegorocznych zmaganiach udział wzięły przedszkolaki z Łosośnicy, Starogardu, Łobza i Reska. Dzieci startowały w trzech kategoriach wiekowych: trzylatki, czterolatki i pięciolatki oraz sześciolatki. Najstarsze przedszkolaki walczyły o puchar dla swojej placówki i nagrody rzeczowe. Pierwsze miejsce zajęło przedszkole z Reska - grupa Pszczółki. Drugie miejsce Przedszkole z Łobza - grupa Kaczuszki i trzecie miejsce przedszkolaki z Reska - grupa Kłapouszki. Puchary również otrzymały przedszkolaki za IV, V i VI miejsce. Wszyscy uczestnicy potyczek otrzymali medale i worki z niespodziankami. Konkurencje poprowadził Pan Jan Michalczyszyn.

W imprezie wzięło udział 300 przedszkolaków. Zorganizowanie takiego przedsięwzięcia (imprezy masowej) mogło się odbyć tylko dzięki okazanej pomocy sponsorów - PRZYJACIÓŁ PRZEDSZKOLA. To dzięki nim można było zakupić prezenty, przygotować poczęstunek dla wszystkich uczestników, doposażyć w sprzęt sportowy. Dziękujemy za okazaną pomoc i owocną współpracę.

 

Gorące podziękowania składamy również dyrektorowi Zespołu Szkół w Resku Panu Dariuszowi Siemaszowi za udostępnienie hali i wszelką pomoc w organizacji potyczek. Na podziękowanie zasługuje również Pan Paweł Wawrzyniak , który wraz z kolegami czuwał nad bezpieczeństwem ze strony medycznej.

Wszyscy jednoznacznie oświadczyli że zabawa była niesamowita. Dzieci z medalami, pucharami i dużymi workami prezentów wróciły do swoich przedszkoli.

Małgorzata Jarucka
Iwona Danielczyk
Klaudia Pawłowska

Resko24.pl/Przedszkole Miejskie Resko

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x