Pin It

W czwartek (20.06) na dawnym moście kolejowym przy ul. Polnej w Resku, doszło do przykrego zdarzenia. Pies przebiegając przez most wpadł w dziurę, niestety tak niefortunnie, że spadł do Regi.

Tylko dzięki szybkiej reakcji właścicieli oraz przypadkowego przechodnia, udało się wyciągnąć pieska na brzeg. Pies jest w kiepskiej kondycji, być może podczas upadku uderzył o stalową konstrukcję mostu. Cała sytuacja niestety nie była przypadkowa. Wcześniej ktoś na tym moście celowo powyrywał deski. Dziur było kilka, przy słabym oświetleniu praktycznie niewidoczne. Strach pomyśleć, gdyby w tym miejscu przechodziły dzieci.

Dzisiaj dziur już nie było, poszycie mostu zostało naprawione. Człowiek który zrobił coś tak głupiego, powinien ponieść dotkliwe konsekwencje.

Właścicielka psa bardzo dziękuje mężczyźnie, który akurat tamtędy przechodził i pomógł wyciągnąć pieska z wody.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x