Pin It

Chodzi o niedawno oddane do użytku obiekty, wykonane w ramach projektu rewitalizacji terenów zielonych w Resku. Tym razem mowa o terenach przy ul. Mickiewicza.

Jak zauważyła nasza Czytelniczka, w okresie letnim te miejsca są chętnie odwiedzane przez młodzież i dzieci - do tego służą nowe ławeczki, zadaszone stoły oraz pozostała nowa infrastruktura. 

Korzystają i coraz bardziej dewastują - pisze Czytelniczka. Pomimo tego, że ustawiono kosze, to śmieci i tak lądują gdzie popadnie. Nowe, drewniane stoły w większości zostały pomazane czarnym markerem. Treści tych bazgrołów, nie nadają się do publikacji. Niestety, taki niszczycisielski proceder odbywa się w całym mieście.

Jeżeli się nie opamiętamy, w niedługim czasie w Resku, nie będziemy już mieli miejsc do odpoczynku na świeżym powietrzu.

 

Resko24.pl, fot. Czytelniczka

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x