Już od kilku dni w naszym profilu społecznościowym mamy ponad 1500 fanów! Cieszy fakt, że docieramy do coraz większej rzeszy odbiorców.

Ten drobny sukces bardzo nas motywuje do dalszej pracy nad naszym portalem. Portal Resko24.pl 21 grudnia 2015 roku skończył 2 lata. Podczas tego okresu staraliśmy się na bieżąco relacjonować to co ważne dla mieszkańców naszej gminy. Staraliśmy się być wszędzie i pisać o wszystkim, relacjonowaliśmy imprezy kulturalne i sportowe, oczywiście w miarę naszych skromnych możliwości.

 

W międzyczasie otrzymywaliśmy wiele sygnałów o mieszkańców Reska i okolic o sprawach które bardzo często pozostawały przez wiele lat bez echa. Dzięki naszym interwencjom część spraw udało się załatwić, część nadal pozostaje do załatwienia. Bardzo lubimy pisać o sukcesach naszych mieszkańców, nawet o tych bardzo małych.

Cieszy fakt, że są instytucje i osoby które systematycznie współpracują z naszym portalem. Od początku możemy liczyć na Centrum Kultury w Resku, Szkołę Podstawową w Resku, Zespół Szkół w Resku, Przedszkole Miejskie w Resku, OSP Resko. Otrzymujemy również relacje od Karateków z Reska, piłkarzy z klubu Mewa Resko. W ostatnim czasie współpracuje z nami OPS Resko. Dzięki temu możemy Państwu dostarczać jeszcze więcej informacji ważnych dla każdego mieszkańca Reska i okolic.

Oczywiście nie wymieniliśmy wszystkich, bo musielibyśmy wymieniać z imienia i nazwiska - pragniemy jednak wszystkim bardzo, bardzo serdecznie podziękować za to wszystko co udało się wspólnie zrobić.

Brakuje nam współpracy z Urzędem Miejskim w Resku, czyli z najważniejszą instytucją w naszym mieście. Odkąd działamy, praktycznie nie zdarzyło się, aby ktoś z Urzędu Miejskiego w Resku chciałby pochwalić się planami, sukcesami, czy pracą miejscowej Rady Miejskiej i Radnych których wybraliśmy. To bardzo ważne sprawy o których my mieszkańcy powinniśmy wiedzieć. Oficjalna strona UG Resko od bardzo dawna nie jest aktualizowana. Czasami udaje nam się dotrzeć do jakiś informacji, jednak wiele spraw niestety umyka i pozostaje bez echa.

Być może kiedyś to się zmieni .... . Póki co dziękujemy za nasze 1500 lajków i za zaufanie jakim nas obdarzyliście!

Redakcja Resko24.pl

Komentarze  

Ewelina
+3 # Ewelina 2016-02-21 09:04
Gratulacje!! Wytrwałości i sukcesywnego rozwoju i poszerzania obszaru działalności portalu.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Komentarze Czytelników

loading...

Istotne

Powiat Łobeski
Urząd Miejski w Resku
Centrum Kultury w Resku
Regionalny System Ostrzegania woj. Zachodniopomorskie
Gazeta Łobeska - bezpłatna
BIP Urząd Miejski w Resku
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Ogłoszenia drobne

Zadłużone Spółki
( / Kupię)

Zadłużone Spółki
08.12.2017

Promocja! 1000 zł na święta!
( / Sprzedam)

Promocja! 1000 zł na święta!
06.12.2017

MECHANIK lub ELEKTROMECHANIK
( / Dam pracę)

MECHANIK  lub  ELEKTROMECHANIK
06.12.2017