Miło nam poinformować, że nasz portal objął patronatem medialnym "II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci o Puchar Burmistrza Reska". Już 18 października (sobota) zapraszamy do Hali Gimnazjum przy ul. Prusa 2 w Resku. Rozpoczęcie turnieju o godz. 9.30.

Organizatorem turnieju jest Karate Kyokushin Centrum Kultury Resko. W tegorocznej imprezie będzie uczestniczyć 220 zawodników, m.in. Mistrz Europy w Karate Kyokushin Michał Pniewski. Podczas turnieju przewidziano walki pokazowe.

Poniżej oficjalny plakat turnieju:

 

Podsumowanie Turnieju:

18.10.2014 r. w hali sportowej w Zespole Szkół w Resku odbył się II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci o Puchar Burmistrza Reska. W zawodach wzięło udział 177 zawodników z 10 ośrodków: Szczecin, Koszalin, Mielno, Drawsko Pomorskie, Złocieniec, Kołobrzeg, Bydgoszcz, Tymień, Szczecinek, Resko. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat startowały w konkurencjach: kata, kumite bez kontaktu oraz kumite lekki kontrolowany kontakt, w 30 kategoriach wiekowych i wagowych.

Czytaj więcej:

Podsumowanie II Turnieju Karate Kyokushin Dzieci o Puchar Burmistrza Reska (FOTO, VIDEO)

 

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Komentarze Czytelników

loading...

Istotne

Gazeta Łobeska - bezpłatna
Urząd Miejski w Resku
Powiat Łobeski
BIP Urząd Miejski w Resku
Centrum Kultury w Resku
Regionalny System Ostrzegania woj. Zachodniopomorskie
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Ogłoszenia drobne

Zadłużone Spółki
( / Kupię)

Zadłużone Spółki
08.12.2017

Promocja! 1000 zł na święta!
( / Sprzedam)

Promocja! 1000 zł na święta!
06.12.2017

MECHANIK lub ELEKTROMECHANIK
( / Dam pracę)

MECHANIK  lub  ELEKTROMECHANIK
06.12.2017