Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dnia 7 września o godz 14:00 mieszkańcy sołectwa Ługowina, oraz zaprzyjaźniona świetlica wsparcia dziennego z Reska (6 dzieci wraz z panią opiekun Judytą Jędrzejczak) spotkali się na boisku w centrum wsi w celu rozgrywek sportowych na które uzyskali fundusze z programu Społecznik 2019-2021.

”Dziadek,babcia mama tata razem gramy całe lata „Gra w piłkę nożną była zacięta,ale oczywiście nie było przegranych każda grupa otrzymała puchar zgodnie z zajęciem miejsca i każdy uczestnik otrzymał nagrodę pocieszenia.I miejsce zajęła ekipa z Miejscowości Piaski której serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Po emocjonującej grze wszyscy uczestnicy i kibice zostali zaproszeni na biesiadę pod chmurką koło świetlicy gdzie czekał poczęstunek według upodobań.

Były i maleństwa w wózkach, emerytki,wielu mieszkańców których na co dzień nie widać na wsi, sporo też nie przyszło, ale wierzymy, że z roku na rok będzie nas coraz więcej na takich spotkaniach integrujących mieszkańców. Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc w organizacji tej imprezy.

Stowarzyszenie „Nasze Miejsce na Ziemi Ługowina".

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x