Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Wszyscy wiemy, że pandemia COVID-19 pokrzyżowała plany organizatorom wielu imprez plenerowych. Jedną z takich imprez, która nie odbyła się  w maju tego roku, jest Bieg o Strzałę Widanta. Sama trasa, też nie przeszła corocznej rewitalizacji przed biegiem. Nasz Czytelnik sygnalizuje, że jest sporo niedociągnięć.

- Witam Serdecznie , chciałbym zakomunikować że nasze służby zajmujące się porządkiem, nie do końca spełniają swoje obowiązki i są niestety niedociągnięcia. Podczas spaceru bądź biegania, niestety te niedociągnięcia potrafią przeszkadzać każdemu kto chce się przejść z rodziną. Na zdjęciach można zauważyć, że ostatnio były wkopywane słupki betonowe na mostach, aby nie jeździły tam quady bądź motocykle i było bezpiecznie dla spacerujących rodzin jak i uprawiających sport. Niestety ktoś już jeden ze słupków wykopał i chyba sobie zabrał. Mam nadzieje że ktoś się tym zajmie.

Pozdrawiam, Czytelnik Resko24.pl

 Też mamy nadzieję, że w najbliższych dniach sytuacja na trasie Widanta ulegnie poprawie. Trzeba dodać, że wielu mieszkańców chętnie korzysta z tych terenów, zwłaszcza w okresie letnim.

Resko24.pl, fot. Czytelnik

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x