Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Wszyscy wiemy, że pandemia COVID-19 pokrzyżowała plany organizatorom wielu imprez plenerowych. Jedną z takich imprez, która nie odbyła się  w maju tego roku, jest Bieg o Strzałę Widanta. Sama trasa, też nie przeszła corocznej rewitalizacji przed biegiem. Nasz Czytelnik sygnalizuje, że jest sporo niedociągnięć.

- Witam Serdecznie , chciałbym zakomunikować że nasze służby zajmujące się porządkiem, nie do końca spełniają swoje obowiązki i są niestety niedociągnięcia. Podczas spaceru bądź biegania, niestety te niedociągnięcia potrafią przeszkadzać każdemu kto chce się przejść z rodziną. Na zdjęciach można zauważyć, że ostatnio były wkopywane słupki betonowe na mostach, aby nie jeździły tam quady bądź motocykle i było bezpiecznie dla spacerujących rodzin jak i uprawiających sport. Niestety ktoś już jeden ze słupków wykopał i chyba sobie zabrał. Mam nadzieje że ktoś się tym zajmie.

Pozdrawiam, Czytelnik Resko24.pl

 Też mamy nadzieję, że w najbliższych dniach sytuacja na trasie Widanta ulegnie poprawie. Trzeba dodać, że wielu mieszkańców chętnie korzysta z tych terenów, zwłaszcza w okresie letnim.

Resko24.pl, fot. Czytelnik

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x