Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś, około godz.15.20 doszło do kolizji dwóch aut na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Wojska Polskiego. Interweniowały służby ratownicze.

Kierujący samochodem osobowym marki Peugeot, wyjeżdżał z podporządkowanej ul. Kościuszki. W tym samym czasie, ulicą Wojska Polskiego - od strony Starogardu, z pierwszeństwem jechała Toyota i z impetem uderzyła w bok wyjeżdżającego pojazdu. 

Siła uderzenia była na tyle duża, że obydwa pojazdy nie nadawały się już do dalszej podróży. Kierujący i pasażerowie pojazdów nie doznali żadnych istotnych obrażeń. W miejscu zdarzenia interweniowała Straż Pożarna z OSP Resko, Policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Wspomniane skrzyżowanie słynie ze słabej widoczności, zwłaszcza dla kierowców wyjeżdżających z ul. Kościuszki. Tuż przy skrzyżowaniu drzewa uniemożliwiają prawidłową ocenę sytuacji. Pomimo, że zamontowano tam lustro, warunki na skrzyżowaniu niewiele się poprawiły.

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

OByWaTel
+30 # OByWaTel 2020-06-09 21:17
Problemem nie są drzewa. Problem tkwi w parkingu, przy budynku na krawędzi jezdni, na którym parkował swoje auto Pan Burmistrz. Parkingu który szpeci jakże piękny pas kwiatów biegnący przez nasze miasto. Lecz to nie zwalnia kierowców z zachowania szczególnej ostrożności przy tak ograniczonej widoczności.
Zgłoś administratorowi
obywatelka
+24 # obywatelka 2020-06-09 21:48
A co się stało że już nie parkuje?
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x