Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś, około godz.15.20 doszło do kolizji dwóch aut na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Wojska Polskiego. Interweniowały służby ratownicze.

Kierujący samochodem osobowym marki Peugeot, wyjeżdżał z podporządkowanej ul. Kościuszki. W tym samym czasie, ulicą Wojska Polskiego - od strony Starogardu, z pierwszeństwem jechała Toyota i z impetem uderzyła w bok wyjeżdżającego pojazdu. 

Siła uderzenia była na tyle duża, że obydwa pojazdy nie nadawały się już do dalszej podróży. Kierujący i pasażerowie pojazdów nie doznali żadnych istotnych obrażeń. W miejscu zdarzenia interweniowała Straż Pożarna z OSP Resko, Policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Wspomniane skrzyżowanie słynie ze słabej widoczności, zwłaszcza dla kierowców wyjeżdżających z ul. Kościuszki. Tuż przy skrzyżowaniu drzewa uniemożliwiają prawidłową ocenę sytuacji. Pomimo, że zamontowano tam lustro, warunki na skrzyżowaniu niewiele się poprawiły.

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

OByWaTel
+30 # OByWaTel 2020-06-09 21:17
Problemem nie są drzewa. Problem tkwi w parkingu, przy budynku na krawędzi jezdni, na którym parkował swoje auto Pan Burmistrz. Parkingu który szpeci jakże piękny pas kwiatów biegnący przez nasze miasto. Lecz to nie zwalnia kierowców z zachowania szczególnej ostrożności przy tak ograniczonej widoczności.
Zgłoś administratorowi
obywatelka
+24 # obywatelka 2020-06-09 21:48
A co się stało że już nie parkuje?
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x