Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Sprzątanie świata – Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest dbanie o środowisko, segregowanie odpadów, recykling oraz inicjowanie działań, dzięki którym zatroszczymy się bardziej o czystość najbliższej okolicy.

18 września 2020r. najmłodsi wychowankowie Zespołu Szkół w Resku porządkowali najczęściej uczęszczane miejsca naszego miasta. Zaangażowali się wszyscy uczniowie kl. 1-3 SP, wraz z wychowawcami, pamiętając o selekcjonowaniu śmieci w odpowiednich pojemnikach. Pogoda dopisała, humory również.

 

Po pracy przyszedł czas na relaks – kiełbaski z grilla i poczucie satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. Akcja jest skutecznym narzędziem w prowadzeniu działalności w zakresie gospodarki odpadami, interesującą metodą pracy wychowawczej, oraz wartościowym sposobem na realizację wolontariatu.

Justyna Walczykiewicz

Resko24.pl/ZS Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x