Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Akcja zbierania nakrętek cały czas trwa, teraz zapewne nabierze jeszcze większego tempa. Do Reska trafiło specjalne serce na nakrętki -dzięki przedsiębiorcy z Drawska Pomorskiego.

Jak wiadomo dochód ze sprzedaży wrzuconych do nich plastikowych nakrętek jest przekazywany dla potrzebujących dzieci. Pojemnik na nakrętki w kształcie serca, ufundował pan Grzegorz Wójcik - właściciel firmy "ELEFANT" z Drawska Pomorskiego. Uroczyste przekazanie odbyło się na rynku miejskim w Resku, tam też można zanosić nakrętki. Pojemnik został ustawiony przy gmachu ratusza - od strony pompy wodnej.

Grupa "Resko Maskuje" wręczyła dyplom pamiątkowy dla przedsiębiorcy z Drawska Pomorskiego. W najbliższym czasie, mają się pojawić kolejne pojemniki na nakrętki.

Korzystając z okazji, gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Resko do czynnego włączenia się w akcję zbierania "pomocowych" nakrętek.

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x