Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś na drodze wojewódzkiej nr 152, nieopodal miejscowości Starogard, kierujący osobowym Fordem uderzył w drzewo. Kierowca i pasażerka pojazdu zostali przetransportowani do szpitali w Drawsku Pomorskim i w Szczecinie.

- O godz. 11:45 na drodze Resko-Starogard, 22- letni kierujący samochodem osobowym marki Ford nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w drzewo. Kierujący pojazdem został zabrany przez pogotowie LPR a pasażerka z ogólnymi obrażeniami ciała karetką pogotowia do Szpitala. Z uwagi na obrażenia kierującego samochodem, nie było możliwości ustalić na miejscu czy kierujący, w chwili zdarzenia był trzeźwy - informuje mł asp. Katarzyna Krzyżaniak, oficer prasowy KPP Łobez.

Jak nam się udało ustalić na miejscu zdarzenia, poszkodowani byli przytomni. Pasażerka pojazdu została przewieziona do szpitala w Drawsku Pomorskim, kierowca śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Szczecinie.

W akcji ratowniczej uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej z JRG Łobez, dwa zastępy OSP Resko, zespoły ratownictwa medycznego z Reska i Łobza, policja oraz Ratownik 11 - śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

Nagranie Czytelnika Resko24.pl:

Resko24.pl 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x