Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Policjanci z Komisariatu Policji w Resku wspólne z funkcjonariuszami Straży Granicznej prowadzili działania na drogach gminy Resko.

Funkcjonariusze policji i straży granicznej do późnych godzin wieczornych prowadzili wspólne kontrole drogowe na terenie gminy Resko. Działania miały na celu sprawdzanie trzeźwości kierowców, sprawdzanie pojazdów pod kątem ich kradzieży jak i ewentualnego przewożenia rzeczy kradzionych lub przemycania towarów.

Choć nie każde akcje przynoszą sukcesy, nie o każdych się mówi, to pewne jest to, że każde takie działania mają sens. Chodzi bowiem, w głównej mierze o prewencję i zapobieganie przestępstwom.

 

W ramach, raptem kilkugodzinnych działań, policjanci nałożyli 11 mandatów karnych, 7 osób pouczono, jednej osobie zwrócono uwagę, wobec jednej osoby skierowano wniosek do Sądu Rejonowego oraz zatrzymano jeden dowód rejestracyjny od pojazdu.

Opr. wyk. mł. asp. Katarzyna Krzyżaniak

Resko24.pl/KPP Łobez

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x