Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W Mikołajkowy wieczór na rynku miejskim w Resku oficjalnie rozświetlono choinkę oraz świąteczne dekoracje. Pomimo pandemii i obowiązującego zakazu zgromadzeń i tak wielu mieszkańców przybyło podziwiać najważniejsze drzewko w mieście. Trudno się dziwić, nasza choinka jest piękna!

Świąteczne dekoracje zaczęły pojawiać się już w listopadzie. Oficjalnie wszystkie ozdoby rozświetlono właśnie w Mikołajkowy wieczór. Burmistrz Reska Arkadiusz Czerwiński złożył życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, rozpoczął odliczanie i po chwili już mogliśmy podziwiać piękno majestatycznej choinki miejskiej.

Podobnie jak w ubiegłym roku, piękne ozdoby zapewnili uczestnicy i pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej z Łabunia Wielkiego.

Choinka miejska w Resku mierzy, aż 14 metrów wysokości. 4 grudnia dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie Andrzej Szelążek wraz z nadleśniczym Nadleśnictwa Resko Wojciechem Dąbkiewiczem przekazał burmistrzowi Reska Arkadiuszowi Czerwińskiemu choinkę od Lasów Państwowych dla mieszkańców Reska.

Coraz bliżej święta!

Relacja filmowa:

Świateczne Resko:

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x