Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W Mikołajkowy wieczór na rynku miejskim w Resku oficjalnie rozświetlono choinkę oraz świąteczne dekoracje. Pomimo pandemii i obowiązującego zakazu zgromadzeń i tak wielu mieszkańców przybyło podziwiać najważniejsze drzewko w mieście. Trudno się dziwić, nasza choinka jest piękna!

Świąteczne dekoracje zaczęły pojawiać się już w listopadzie. Oficjalnie wszystkie ozdoby rozświetlono właśnie w Mikołajkowy wieczór. Burmistrz Reska Arkadiusz Czerwiński złożył życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, rozpoczął odliczanie i po chwili już mogliśmy podziwiać piękno majestatycznej choinki miejskiej.

Podobnie jak w ubiegłym roku, piękne ozdoby zapewnili uczestnicy i pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej z Łabunia Wielkiego.

Choinka miejska w Resku mierzy, aż 14 metrów wysokości. 4 grudnia dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie Andrzej Szelążek wraz z nadleśniczym Nadleśnictwa Resko Wojciechem Dąbkiewiczem przekazał burmistrzowi Reska Arkadiuszowi Czerwińskiemu choinkę od Lasów Państwowych dla mieszkańców Reska.

Coraz bliżej święta!

Relacja filmowa:

Świateczne Resko:

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x