Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W sobotę 5 grudnia, około godz. 19 w miejscowości Słowikowo na terenie gm. Resko, kierujący osobową Hondą uderzył w drzewo.

Chwilę wcześniej minął patrol policji i  nagle zaczął przyśpieszać, takie zachowanie nie umknęło uwadze funkcjonariuszy. 

Hondą Civic podróżowały dwie osoby, zaraz po kolizji z drzewem, pasażer oddalił się z miejsca zdarzenia. Kierowca został zatrzymany przez policjantów, jak się okazało nie miał uprawnień do kierowania pojazdami i był pod wpływem alkoholu, został ukarany mandatem karnym.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca tłumaczył, że nie znał pasażera. Na miejscu, oprócz policji, interweniowała Straż Pożarna i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Kierowca odmówił pomocy ratowników.

 

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x