Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś przed godz. 12, na drodze pomiędzy miejscowościami Święciechowo i Radowo Wielkie na terenie gm. Resko, doszło do dachowania samochodu osobowego.

Bardzo prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia były kiepskie warunki drogowe. Miejscami, zwłaszcza na mniej uczęszczanych drogach lokalnych, nadal zalegały duże ilości błota pośniegowego. Kierujący autem osobowym, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

Aktualizacja 05.01.2021r.

- W dniu 04.01.2021r. ok. godz. 11:35 na drodze Radowo Wlk- Resko na łuku drogi 49-letni mieszkaniec Choszczna kierując pojazdem marki Chevrolet nie zachował należytej ostrożności oraz nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, po czym dachował pojazdem uszkadzając go - poinformowała nas mł asp. Katarzyna Krzyżaniak, oficer prasowy KPP Łobez.

W miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z OSP Resko, OSP Radowo Małe i JRG Łobez. Dodatkowo na miejscu pracowała Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Szczęśliwie kierowca nie doznał poważnych obrażeń ciała, podróżował sam.

Nadal apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, wieczorem znacznie spada temperatura powietrza. Może być ślisko!

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x