Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś, około godz. 12 zaalarmowano zastępy Straży Pożarnej i skierowano do Domu Pomocy Społecznej w Resku. Jak się okazało na miejscu, to był fałszywy alarm.

- Dokładnie o godz. 12.17 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Łobzie, wpłynęło zgłoszenie z systemu powiadamiania p.poż z Domu Pomocy Społecznej w Resku.

W miejsce zdarzenia natychmiast skierowano 2 zastępy Straży Pożarnej z OSP Resko. Szybko ustalono że, alarm był fałszywy i nie występowało tam żadne zagrożenie.

 

Obecnie w DPS Resko prowadzone są prace remontowe. Jest bardzo prawdopodobne, że zapylenie które tam wystąpiło, uruchomiło instalację alarmową - poinformował nas mł. kpt. mgr inż. Grzegorz Paluch, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łobzie.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x