Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W dniu grudniu 2020 roku Gmina Resko przekazała do prowadzonych placówek edukacyjnych środki ochrony osobistej, sprzęty oraz środki do utrzymania czystości i dezynfekcji.

Środki zostały zakupione w ramach podpisanej z Województwem Zachodniopomorskim Umowy o powierzenie grantu na realizację projektu grantowego pn. POMORZE ZACHODNIE – BEZPIECZNA EDUKACJA współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach grantu zostały zakupione środki ochrony osobistej, sprzęty oraz środki do utrzymania czystości i dezynfekcji na potrzeby prowadzonych przez Gminę Resko placówek edukacyjnych w kwocie 106 316,53 zł.

Do Przedszkola Miejskiego im. Kubusia Puchatka w Resku zakupiono mi.in.: 3 generatory ozonu, 7 oczyszczaczy powietrza.

Do Szkoły Podstawowej im Ireny Sendlerowej w Starogardzie planowany zakupiono m.in.: 5 generatorów ozonu, szorowarkę.

Do Zespołu Szkół w Resku zakupiono m.in.: generator ozonu (3 szt.), sterylizator tunelowy (5 szt.), szorowarkę do podłóg (1 szt.), urządzenie elektryczne czyszczące do twardych podłóg (3 szt.), automat elektryczny myjący do podłóg (4 szt.), sterylizator tunelowy – samoodkażający (2 szt.), odkurzacza piorąco-dezynfekującego (1 szt.).

W ramach grantu zakupiono i przekazano do placówek: mydło antybakteryjne, ręcznik papierowy oraz rękawiczki nitrylowe.

Resko24.pl/Gmina Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x