Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Gmina Resko będzie świadczyła pomoc osobom, które są zarejestrowane na konkretny termin szczepienia, a nie będą miały możliwości dotarcia do punktu szczepień przeciw COVID-19.

Od dnia 15 stycznia 2021r. do Urzędu Miejskiego w Resku można zadzwonić w sprawie transportu do punktu szczepień przeciw COVID-19 pod numer telefonu: 531 716 259.

Pod wskazany numer telefonu można dzwonić: od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 15:00.

Z tej formy pomocy mogą skorzystać:

  • osoby niepełnosprawne, tj. posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;
  • osoby mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego od miejsca zamieszkania punktu szczepień.

Resko24.pl/Urząd Miejski w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x