Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dostojnie stała w centralnym punkcie naszego miasteczka i umilała nam świąteczny czas. Dziś z rynku miejskiego, usunięto najważniejszą choinkę w mieście.

Na pewno będziemy ją miło wspominać, prezentowała się okazale. Świąteczne dekoracje zaczęły pojawiać się już w listopadzie. Oficjalnie wszystkie ozdoby rozświetlono w Mikołajkowy wieczór. 

Drzewko miało 14 metrów wysokości, 4 grudnia dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie Andrzej Szelążek wraz z nadleśniczym Nadleśnictwa Resko Wojciechem Dąbkiewiczem przekazał burmistrzowi Reska Arkadiuszowi Czerwińskiemu choinkę od Lasów Państwowych dla mieszkańców Reska.

Dziś pracownicy Urzędu Miejskiego w Resku, ostatecznie usunęli choinkę z płyty rynku miejskiego. Będziemy za nią tęsknili, kolejne świąteczne drzewko pojawi się już za 10 miesięcy!

 

Resko24.pl

 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

M.
+3 # M. 2021-01-27 17:42
Podziwiam operatora tej pilarki i jego pomocnika oraz odważnych którzy wstawiają takie zdjęcia do internetu. Pełna profeska!
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x