Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Balony, konfetti, bibuła i małe co nieco. To wszystko przyda się na bal karnawałowy. Ale bal nie odbędzie się bez udziału przedszkolaków!

To ich energia,odrobina szaleństwa podczas zabawy sprawiły , że tegoroczny karnawał pod hasłem,, Bal u Kopciuszka "zostanie w pamięci na długo.

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek - można było spotkać wróżki, Spidermana, Batmana, Elzę, czarownice.Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem,, puszczały balową salę ".

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

K.K.

 

Resko24.pl/Przedszkole Miejskie w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x