Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Finał WOŚP w Resku już za nami. Tuż przed godziną 23.00 do głównego Sztabu Warszawie została wysłana informacja, że nasz Sztab zebrał kwotę deklarowaną w wysokości 19 089, 19 zł. To dzięki Wam, Mieszkańcy Reska i gminy, ta kwota jest tak wysoka. Otworzyliście swoje serca i wsparliście Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy licytując gadżety WOŚP oraz przekazane przez Starostwo Powiatowe w Łobzie, Stowarzyszenie „Nasza Pasja”, Sklep Zoologiczno - Wędkarski APSO, Dom Pomocy Społecznej w Resku, Sołectwo Ługowina, Artist Studio Fryzjerskie, Warsztat Terapii Zajęciowej w Łabuniu Wielkim, Piekarnię „Gama”, Ochotniczą Straż Pożarną, Panie: Małgorzatę Jaworską, Paulinę Pietrzak, Katarzynę Jacewicz i Elżbietę Balińską.


Puszki 20-tu wolontariuszy, którzy kwestowali nie tylko w Resku, ale i na wsiach, zapełnione zostały prawie do pełna, hojność Państwa była i jest ogromna. Mimo trudnego czasu dla nas wszystkich, „Finał z głową” w Resku dołożył cegiełkę na zakup sprzętu do diagnostyki głowy, dla oddziałów laryngologii i otolaryngologii. W tym miejscu bardzo dziękujemy wolontariuszom, którzy grali z orkiestrą po raz kolejny, i tym grającym po raz pierwszy.

Dziękujemy bardzo kierowcom, którzy bezinteresownie zawieźli wolontariuszy na wsie, by i tam mogli kwestować, a Pizzerii Malina za przepyszną niespodziankę, która została zjedzona w szybkim tempie i zmobilizowała do dalszego działania. Jesteśmy wdzięczni Paniom z grupy „Resko Maskuje” za przekazane maseczki, a Studio Dao za ich oznaczenie orkiestrowym logo i napisem Sztab Resko.
Cieszymy się również, że Przedszkole Miejskie z Reska zaangażowało się w działania i przesłało nam wcześniejsze nagrania występów wszystkich grup przedszkolnych.

Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom ze Szkoły Podstawowej w Starogardzie za puszkę z pieniędzmi, które zasiliły zbiórkę oraz wszystkim, którzy przynieśli nam bezpośrednio do Sztabu, pieniądze zbierane na ten cel przez cały rok. Jesteście wspaniali ! Dziękujemy za prywatne inicjatywy na Facebooku oraz darczyńcom, dzięki którym napełniła się nasza sztabowa eSkarbonka.

Finał WOŚP w Resku zaistniał w internecie „na żywo” dzięki pracy Pana Jacka Gajdzisa, jego syna Krzysztofa i Pana Piotra Bartnickiego z Resko24.pl , który na bieżąco transmitował występy młodych artystów z koła wokalno-instrumentalnego oraz robił zdjęcia zamieszczając je na swoim portalu. Dziękujemy Panom bardzo, bo bez przekazu on-line po prostu by nas nie było. Ograniczenia związane z epidemią nie pozwoliły nam na organizację Finału WOŚP w innej formie.

Nie zapominamy również o Paniach księgowych, które przy męskim wsparciu, wyliczyły nam tę piękną kwotę oraz pracownikach Centrum Kultury, którzy wzięli udział w przygotowaniach do Finału i jego zakończeniu.

Zagraliśmy wspólnie w najpiękniejszej orkiestrze świata! Dziękujemy!

Alicja Tichanów
Szef Sztabu # 160 Centrum Kultury w Resku
Jolanta Furman
Dyrektor Centrum Kultury


Fotorelacja:

Relacja filmowa:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x