Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Prowizoryczny piecyk 01W piątek około godz. 17, zastępy straży pożarnej zostały skierowane do pożaru budynku mieszkalnego w Słowikowie. Na miejscu okazało się, że to prowizoryczny piecyk spowodował zagrożenie.

Akcja rozegrała się w Słowikowie gm. Resko, na parterze w opuszczonych pomieszczeniach budynku mieszkalnego, ktoś zorganizował sobie miejsce spotkań. W związku z tym, że jeszcze jest chłodno, aby nieco poprawić sobie warunki, do nieczynnego przewodu kominowego podłączono piecyk.

W konsekwencji, spaliny z pieca zaczęły przedostawać się do pomieszczeń mieszkalnych na piętrze budynku. Zaniepokojeni mieszkańcy zaalarmowali straż pożarną.

Na miejscu pojawiły się zastępy straży pożarnej z JRG Łobez i OSP Resko oraz patrol policji. Powstałe zagrożenie szybko zażegnano.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x