Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Promocja albumu Resko Regenwalde 02Mamy wielką przyjemność poinformować Państwa, że w sprzedaży jest już album „Regenwalde dawniej, Resko dziś”, efekt współpracy grupy pasjonatów i wielu zaangażowanych osób. Inspiracją do powstania publikacji była realizacja projektu w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021, a materiałem zbiory zgromadzone przez Urząd Miejski w Resku oraz prywatna kolekcja Wojciecha Wasiury.

Zawartość publikacji stanowią 53 dawne pocztówki oraz fotografie z widokami Regenwalde, współczesne zdjęcia a także ujęcia z drona tych samych miejsc uwiecznionych prawie sto lat temu, wykonane przez Piotra Bartnickiego. Album zrealizowany jest z wielką starannością, doskonałą szatą graficzną, w twardej oprawie, zawiera 112 stron.

Zapraszamy również do obejrzenia filmiku promującego naszą publikację, zobaczą Państwo w jaki sposób powstawał album oraz wybrane miejsca, które staraliśmy się uchwycić w wyjątkowy sposób.

Wszelkie informacje dotyczące sprzedaży uzyskają Państwo w Centrum Kultury, które obecnie ma swoją siedzibę w Szkole Podstawowej (2 piętro) przy ulicy Wojska Polskiego 71.

Dystrybucja albumu:

Centrum Kultury w Resku
tel. 91 39513 38
tel. 531 750 433
tel. 505 079 505
centrumkulturyresko@wp.pl

Obejrzyjcie jak powstawał album:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x