Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziury w moscie kolejowym 09Dawny most kolejowy w Resku, to miejsce chętnie odwiedzane przez spacerowiczów, lub miłośników jazdy na rowerze. Teraz jednak warto tam zachować szczególną ostrożność.

Jak zasygnalizował nasz Czytelnik, w drewnianej platformie jest sporo ubytków. Wiele desek po prostu spróchniało, część być może została wyrwana. Stalowa konstrukcja jest wysoko zawieszona, upadek z takiej wysokości mógłby się zakończyć poważnymi obrażeniami ciała.

Wspomniany obiekt oraz pozostałe konstrukcje kolejowe były remontowane w 2014 roku, wtedy właśnie pojawiła się nowa drewniana platforma: http://www.resko24.pl/aktualnosci/172-zapomniane-wiadukty-kolejowe-ponownie-ozyly.html. Wcześniej obiekty były zupełnie wyłączone z użytkowania.

Od tamtego czasu minęło już 7 lat, jak widać drewniana konstrukcja coraz bardziej poddaje się upływowi czasu.


Poniżej zdjęcie mostu kolejowego z okresu w którym był całkowicie wyłączony z użytkowania (przed 2014 rokiem):

 

Resko24.pl/fot. Czytelnik, arch. Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x