Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Konar Resko Starogard 152Wczoraj pojawiały się pierwsze ostrzeżenia, o możliwości wystąpienia silnego wiatru na terenie całego województwa. Jak już wiadomo, w czasie takiej pogody straż pożarna nie narzeka na brak zajęcia.

Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie poinformowało, że miejscami porywy wiatru mogą osiągnąć nawet 90 km/h. Wydany wczoraj komunikat obowiązuje jeszcze dzisiaj do godz. 16.00, ale jak widać za oknem, wiatr nadal się utrzymuje.

Dziś po godz. 14, nad drogą Resko - Starogard (DW 152) niebezpiecznie zawisł konar drzewa. Do usunięcia zagrożenia skierowano 2 zastępy z OSP Resko, w tym drabinę mechaniczną.

Konar Resko Starogard 152

Aktualizacja godz. 19:30

Podobna sytuacja na tym samym odcinku drogi, o godz. 18:20 znów skierowano zastępy OSP Resko. 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x