Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Pani Joanna z Łobza, nieustannie potrzebuje pomocy w walce z ciężką chorobą. Na łamach naszego portalu, już kilkakrotnie publikowaliśmy informacje związane z akcją pomocową. Tym razem, do tej pomocy czynnie dołączyło się Resko.

Jedyną nadzieją dla pani Joanny jest przeszczep nerki i trzustki. Teraz trwa nierówna walka z czasem, do tego potrzebne są jeszcze środki finansowe - każda pomoc daje szansę na życie.

Więcej informacji o trudnej sytuacji i gwałtownym przebiegu choroby, można znaleźć w profilu: https://zrzutka.pl/walka-o-cud-czekajac-na-przeszczep-nerki-i-trzustki

Dziś na rynku miejskim w Resku, członkinie stowarzyszenia "Resko Maskuje" czynnie wsparły akcje pomocową.

Każda forma pomocy ma znaczenie. Jeżeli nie możesz pomóc finansowo, to chociaż udostępnij tę informację w swoich mediach społecznościowych.

Tutaj prowadzona jest zbiórka: https://zrzutka.pl/walka-o-cud-czekajac-na-przeszczep-nerki-i-trzustki

Wsparcie płynące z Reska: 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x