Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W samo południe w całym kraju zawyły policyjne syreny. W ten sposób mundurowi oddali hołd swojemu koledze, który w tym tygodniu został zastrzelony na służbie. 

W południe, gdy rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe, funkcjonariusze w całym kraju uruchomili sygnały świetlne i włączyli syreny. Hołd ś.p. koledze z Raciborza oddali także Policjanci i Druhowie OSP z Reska. Podobna akcja odbyła się również w Łobzie.

Jak zginął policjant?

We wtorek Raciborzu mundurowi z prewencji interweniowali wobec mężczyzny, który według zgłoszenia był przebrany w policyjny mundur, pijany lub pod wpływem środków odurzających i mógł poruszać się samochodem. Podczas czynności 40-latek wyciągnął broń i postrzelił policjanta. Niestety mimo reanimacji 43-letniego funkcjonariusza nie udało się uratować. Sprawca został zatrzymany i z raną postrzałową uda trafił do szpitala.

Resko24.pl 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x