Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś około godz. 13, przy ul. Jedności Narodowej w Resku, duży konar oderwał się od drzewa i spadł na parkujący pod nim samochód. Powiadomiono straż pożarną.

Jak się okazało, to sporych rozmiarów stary kasztanowiec, który stoi na prywatnej posesji. Pech chciał, że właściciel auta zaparkował nieopodal tego drzewa i udał się do pracy w pobliskiej fabryce. W pewnym momencie konar drzewa odłamał się i z impetem uderzył w pojazd. Auto uległo poważnym uszkodzeniom.

Nieopodal prowadzone były prace ziemne, gdyby konar drzewa nie zatrzymał się na aucie, ucierpieliby pracownicy przy wykopach. Szczęśliwie nikt nie doznał żadnych obrażeń ciała.

Na miejscu interweniował zastęp OSP Resko i policja.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x