Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś do naszej redakcyjnej skrzynki, napływają sygnały o kolejnych wyczynach miejscowych wandali. Chodzi o szafę bookcrossingową przy ul. Młyńskiej.

Wszędzie leżą rozrzucone, porwane książki, widok jest bardzo przykry. Jak widać sprawcy nie mieli żadnych skrupułów, tym bardziej, że ten teren jest w zasięgu monitoringu miejskiego. Niestety nie mamy informacji, czy monitoring w tym miejscu jest sprawny - być może taką informacje mieli wandale, skoro tak beztrosko zniszczyli książki.

Wierzymy, że jednak te wyczyny zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu i szybko będzie można ustalić osobę, bądź osoby które zdemolowały to miejsce.


Bookcrossing – idea nieodpłatnego przekazywania książek poprzez pozostawianie ich w miejscach publicznych, jak również w miejscach celowo utworzonych tzw. półkach bookcrossingowych (stoliki, regały, gabloty), po to, by znalazca mógł je przeczytać i przekazać dalej.


Resko24.pl, fot. Dawid

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x