Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W zakończonych rozgrywkach IV ligi grupy zachodniopomorskiej 12 czerwca 2021r. tenisiści stołowi Klubu LKS Mewa Resko wywalczyli pierwszy w swojej historii awans do III ligi.

Zespół w tym sezonie był bardzo dobrze przygotowany, o czym świadczyć może chociażby bilans 6 wygranych spotkań, 1 remis, 1 porażka. Dziękujemy burmistrzowi Gminy Resko, Panu Arkadiuszowi Czerwińskiemu oraz dyrektorowi Zespołu Szkół w Resku, Panu Dariuszowi Siemaszowi , za możliwość rozgrywania meczy w naszej sali oraz za wszelką pomoc finansową i rzeczową , a także wszystkim zawodnikom, kibicom oraz osobom, które przyczyniły się do tego awansu.

W kolejnym sezonie będziemy drużyną grającą na najwyższym poziomie rozgrywkowym z pośród wszystkich sportów zespołowych w naszej Gminie, tym bardziej będzie to dla nas wielki zaszczyt z powodu możliwości reprezentowania Gminy w naszym województwie.

Drużynę Mewa Resko reprezentują zawodnicy :

  • Romuald Lewandowski
  • Wojciech Kuc
  • Marcel Góra
  • Szymon Dziewiór
  • Mateusz Szymczak
  • Andrzej Wojtasik
  • Dariusz Znajewski

LKS Mewa Resko, sekcja tenisa stołowego

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x