Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W dniach 17-20 czerwca w Rawie Mazowieckiej w hali sportowej Milenium rozegrano Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Kadetów (OOM) pod hasłem XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych ŁÓDZKIE 2021.

W turnieju tym wystąpili zawodnicy i zawodniczki z 16 województw, reprezentując przy tym różne kluby sportowe. Nasi reprezentanci: Marcel Góra oraz Szymon Dziewiór zagrali w turnieju indywidualnym, drużynowym oraz w deblu.

We wszystkich meczach pokazali się z bardzo dobrej strony, mierząc się z najlepszymi zawodnikami z całego kraju. Udziałem w turnieju ogólnopolskim pokazaliśmy, że nie boimy się podjąć walki z faworytami i że potrafimy grać na wysokim poziomie.

To ogromny sukces naszego małego klubu z małej miejscowości ale z ogromnymi ambicjami i aspiracjami.

Gratulacje dla naszych zawodników!

Resko24.pl, tekst i zdjęcia: LKS Mewa Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x