Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

"Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują,
czytają tylko jedną stronę"
Św. Augustyn

 


Uczniowie z klasy IV i klasy V ze Szkoły Podstawowej w Starogardzie 22 czerwca odwiedzili Transgraniczny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Zalesiu. Wyjazd należy zaliczyć do bardzo udanych.

Dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach o tematyce przyrodniczej i ekologicznej.

Wśród atrakcji były eksperymenty chemiczne i fizyczne oraz lekcje ekologiczne Każdy samodzielnie mógł odbyć podróż w nieznane, zgłębiając tajniki świata przyrody. Uczniowie korzystali z sali laboratoryjnej, przeprowadzając doświadczenia, chętnie zadawali pytania i rozwiązywali łamigłówki.

Bawili się, zdobywając przy tym nową wiedzę i integrując się przy wspólnych konkursach. Doskonały humor towarzyszył dzieciom przez cały czas trwania wycieczki.

Resko24.pl, tekst i zdjęcia: Szkoła Podstawowa w Starogardzie

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x