Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Na dwóch odcinkach drogi wojewódzkiej nr 152, Starogard - Resko i  Resko - Płoty obecnie prowadzone są prace remontowe. W miejscach robót drogowych wprowadzono ruch wahadłowy.

Stara nawierzchnia została już sfrezowana, a od strony Płotów, na jednym z pasów ruchu pojawił się już nowy asfalt. Jadąc od strony Starogardu, pierwszy remontowany odcinek rozpoczyna się kilkaset metrów przed skrzyżowaniem z drogą prowadzącą do Gardzina, dalej przez Prusim i kończy się w Resku. Drugi odcinek rozpoczyna się w miejscowości Policko, a kończy się tuż przed skrzyżowaniem z drogą prowadzącą do miejscowości Czarne, na terenie gminy Płoty.

Remontem zostały objęte, najbardziej zniszczone fragmenty drogi. W czasie prac remontowych, na wspomnianych odcinkach wprowadza się ruch wahadłowy. Biorąc pod uwagę wzmożony, letnio - wakacyjny ruch, można się w tym miejscu natknąć na spore utrudnienia w ruchu. Jak nam się udało nieoficjalnie ustalić, prace mają być wykonane w ekspresowym tempie. Remont drogi ma się zakończyć przed zbliżającym się Pol'and'Rock Festival 2021 na pobliskim lotnisku Makowice.

Wkrótce więcej szczegółów dotyczącej tej inwestycji.

Remont na odcinku Starogard - Resko:

Remont na odcinku Policko - Płoty:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x