Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Po alkoholu2 01Dzielnicowi Komisariatu Policji w Resku zatrzymali do kontroli drogowej kobietę kierującą samochodem osobowym marki Opel Vectra. W trakcie wykonywanych czynności policjanci wyczuli woń alkoholu.

Do zatrzymania doszło w poniedziałek (28 czerwca), na ul. Nadrzecznej w Resku. Kobietę poddano badaniu na trzeźwość. Okazało się, że 31 - latka kierowała w stanie nietrzeźwości wyrażonym wynikiem 0,83 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, czyli prawie 1,8 promila.

Pamiętajmy! Kierowanie pod wpływem alkoholu lub substancji działających podobnie, jakimi są niewątpliwie narkotyki, zagrożone jest karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat. Nieodpowiedzialne zachowania na drodze zagrażają nie tylko samemu kierowcy, ale też innym uczestnikom ruchu drogowego.

kom. Magdalena Rymszewicz, oficer prasowy KPP Łobez

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x