Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Państwo Wawrzyniakowie z Sosnowa bawili się na własnym weselu, kiedy dotarła do nich informacja, że w ich domu był wybuch. Budynek został całkowicie zniszczony, i najprawdopodobniej nie był to nieszczęśliwy wypadek. Zatrzymano w tej sprawie dwie osoby.

Jak informowaliśmy wcześniej, do wybuchu doszło w piątek w nocy. W tym czasie właściciele domu oraz ich dwójka dzieci, bawili się wtedy na własnym weselu poza domem. Na miejscu akcji pracowały cztery zastępy straży pożarnej. Konstrukcja budynku została całkowicie zniszczona. W czasie wspólnych działań razem z policją odnaleziono osobę. Był to mężczyzna narodowości ukraińskiej - został zatrzymany przez policję

 - Nadal trwają czynności procesowe zmierzające do ustalenia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. W sprawie została zatrzymana osoba, jest to 24-letni mężczyzna - poinformowała kom. Magdalena Rymszewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łobzie.

Prokuratura Okręgowa w Szczecinie poinformował dziś, że w sprawie zatrzymano już dwie osoby. 

Państwo Elżbieta i Adam Wawrzyniakowie z Sosnowa, zorganizowali zbiórkę pieniędzy na pokrycie kosztów remontu, a raczej odbudowy domu. Stracili wszystko.

"Z mojego domu nie ma już nic..."Wczoraj myślałem, że mam już wszystko, wziąłem ślub - z moją miłością życia. Dziś nie mamy gdzie mieszkać..." - czytamy w portalu zrzutka.pl

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x