Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

DK20 Wegorzyno Winniki 02Wczoraj tuż przed godz. 19, pomiędzy miejscowościami Węgorzyno - Winniki doszło do kolizji trzech pojazdów. Jak się okazało jeden z kierowców był poszukiwany i został zatrzymany na podstawie europejskiego nakazu aresztowania.

- 29 czerwca o godz. 18.55 na drodze K20 Węgorzyno - Winniki, 33 - letni mieszkaniec powiatu drawskiego, kierujący pojazdem marki Dodge, nie zachował należytej ostrożności w trakcie manewru wyprzedzania. Kierowca Dodge'a nie upewnił się wcześniej, że jest już wyprzedzany przez pojazd marki VW Golf. Golfem kierował 36 - letni mieszkaniec powiatu drawskiego, który jak się okazało był poszukiwany na podstawie europejskiego nakazu aresztowania - poinformowała nas kom. Magdalena Rymszewicz, oficer prasowy KPP Łobez.

- Podczas tego niefortunnego manewru, doszło do zderzenia tych pojazdów oraz uderzenie przez kierującego pojazdem marki Dodge w ciągnik z przyczepą. Kierujący pojazdem marki VW Golf wjechał do przydrożnego rowu, po czym dachował. Kierujący pojazdem VW Golf, 36 - letni mieszkaniec powiatu drawskiego został zatrzymany - usłyszeliśmy w dalszej rozmowie z kom. Magdaleną Rymszewicz z Komendy Powiatowej Policji w Łobzie.

Ostatecznie zdarzenie zakwalifikowano jako zwykłą kolizję, nikt z uczestników zdarzenia nie doznał żadnych poważnych obrażeń ciała.

Zdjęcia OSP Węgorzyno:

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x